Atrakcyjne wyjazdy przez cały rok

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wyjazd na imprezę integracyjną powinien być zorganizowany w ten sposób, by nie kolidował z obowiązkami pracowników, nie zaburzył pracy działu czy całej organizacji. Bardzo rzadko więc organizuje się szkolenia czy wycieczki mające na celu skonsolidowanie zespołu latem, kiedy najwięcej osób przebywa na urlopie. Pora roku to jednak nie problem. Obecnie można zorganizować wycieczkę z masą atrakcji także wiosną i jesienią oraz zimą.

Zimowe szaleństwa po bezdrożach Skandynawii

Integracyjne wyjazdy w góry albo do krajów, w których śnieg leży przez większość roku, to znakomita okazja do pojeżdżenia na nartach czy snowboardzie. Przygotowani przez firmę organizującą wyjazd doświadczeni instruktorzy nauczą jazdy każdego, niezależnie od wieku, doświadczenia. Nauka w formie zabawy, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, świetna baza noclegowa i wyżywienie to znakomita okazja do poznania swojego zespołu, sprawienia, że pracownicy wrócą do pracy pełni energii, nowych doświadczeń, będą lepiej znać swoje mocne i słabsze strony i nauczą się je wykorzystywać. Firma http://fun-travel.pl/page/oferta_dla_firm proponuje także wyprawy na skuterach śnieżnych w krajach skandynawskich. Oglądanie norweskich fiordów z poziomu śnieżnego pojazdu jest fascynujące.

Letnie sporty wodne na półkuli południowej

Lato dobrze wykorzystać do uprawiania sportów wodnych. Dla firm dostępne jest zarówno nurkowanie, jak i rejsy statkiem, Spływy kajakowe organizowane są zarówno na rzekach Ameryki Południowej, jak i na Filipinach czy w Norwegii. A pływanie kajakiem, to nie tylko wysiłek fizyczny połączony z obcowaniem z przyrodą, ale także niesamowita lekcja kształtowania charakteru i współpracy grupowej.

Przez cały rok można też korzystać z przeróżnych ofert podróży na motocyklach, w samochodach, kamperach czy wypraw rowerowych i to na wszystkich kontynentach, także w krajach, w których o dobre drogi naprawdę trudno. Pokonanie trudnych odcinków może przynieść całej grupie wiele satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *