Bee Free

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Bee Free jest biurem podróży funkcjonującym na naszym rodzimym rynku od 2009 r. Chociaż nie może się jeszcze poszczycić zbyt długim stażem, warto nadmienić, iż powołały je do życia osoby mające w branży turystycznej wieloletnie doświadczenie.

Od 2011 r. firma ta należy do grupy kapitałowej Rainbow Tours S.A., a począwszy od kwietnia 2013 r., opisywany touroperator zaczął działalność jako własna marka wspomnianej grupy. Z Bee Free można się udać do chętnie odwiedzanych krajów – Bułgarii, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Turcji oraz Tunezji. Biuro jest nastawione na współpracę w głównej mierze z tymi obiektami, gdzie istnieje możliwość zorganizowania wypoczynku dla całej rodziny. Ponadto zajmuje się także organizacją wyjazdów grupowych, np. w ramach wyjazdów integracyjnych dla firm. Wystawiane przez klientów oceny są na ogół pozytywne, aczkolwiek jak wiadomo, i tych utrzymanych w mniej optymistycznym tonie też nie brakuje (to jakie opinie dana osoba ma o jakiejś firmie jest wyłącznie jej subiektywną sprawą).

6 thoughts on “Bee Free

 • 2 lipca 2013 at 10:07
  Permalink

  Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić te biuro. Z Bee Free byliśmy w Hiszpanii. Mieliśmy świetną rezydentkę, nie było problemu z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy. Z hotelu też byliśmy bardzo zadowoleni – sympatyczni kelnerzy i dobre jedzenie. Hotel znajdował się blisko morza, nie było stąd też daleko do Barcelony, więc można było sobie taką wycieczkę urządzić. Ogólnie wrażenia naprawdę super. Pracownicy tego biura to profesjonaliści, którzy znają się na tym, co robią. To na pewno nie nasz pierwszy wyjazd z Bee Free.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:09
  Permalink

  Solidna firma. Wykupiliśmy u nich wycieczkę do Egiptu i nie mogę narzekać. Zwłaszcza, że był to już nasz trzeci wyjazd z tym biurem, każdy do Egiptu. I tym razem się nie zawiedliśmy, możemy więc szczerze polecić. Zresztą, nie przypominam sobie, aby przy okazji któregoś z poprzednich wyjazdów pojawiały się jakiekolwiek trudności. Organizacja na szóstkę z plusem. Hotel zgodny z naszymi oczekiwaniami, nie było żadnych opóźnień, jeśli chodzi o lot. Wszytko dopięte na ostatni guzik.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:09
  Permalink

  Wszystko jak należy. Z rezydentką był bardzo dobry kontakt, jak szło coś załatwić czy czegoś się dowiedzieć, kłopotu nie było. Wszystko odbywało się punktualnie, za co też ogromny plus. Po przyjeździe do hotelu nie było problemu z tym, by podać nam jedzenie i picie, chociaż doba hotelowa zaczynała się o 14, a my byliśmy tam chwilę po 12. Przed wyjazdem tak samo – mieliśmy zapewnione wyżywienie do chwili opuszczenia hotelu. Gorąco polecam te biuro. Są godni zaufania i można z nimi spokojnie jeździć.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:10
  Permalink

  Niedawno właśnie wróciliśmy z Bułgarii, gdzie z Bee Free byliśmy w Złotych Piaskach. Hotel Golden Beach w pełni spełnił nasze oczekiwania. Ogólnie jesteśmy z wyjazdu zadowoleni, bo organizacja była na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze wybierzemy się gdzieś z tym biurem, można ich polecać, my już poleciliśmy swoim znajomym. Mamy nadzieję, że firma nie upadnie, tyle się przecież słyszy teraz o takich rzeczach. Życzymy jej, by się rozwijała, bo w pełni zasługuje sobie na zaufanie klientów.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:11
  Permalink

  Z Bee Free lecieliśmy po raz pierwszy, więc wiadomo, że pewne obawy były. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie, bo wszystko wypadło świetnie. Wylot z kraju i powrót bez opóźnień. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem była pomoc oferowana przez rezydentów, pomagali przy meldunku. Dla kogoś, kto leci po raz pierwszy i pierwszy raz odwiedza dany hotel taka pomoc jest naprawdę znacząca. Byliśmy bardzo zadowoleni z wycieczek fakultatywnych, super zorganizowane i po bardzo atrakcyjnych cenach.

  Reply
 • 4 lutego 2014 at 22:47
  Permalink

  Bardzo dobre biuro, polecam. Byłam z nimi na wycieczce w Tunezji w tym roku i wszystko na plus, a przede wszystkim cena. Nie spotkałam się jeszcze, żeby biuro podróży miało tak tanie oferty, a taką jakość. Widać, że podchodzą do klienta z pełnym profesjonalizmem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *