Citron Travel

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Citron Travel to jedno z młodszych biur podróży działających na polskim rynku. Firma ta została powołana do życia  2011 r. Póki co, jej oferta jest dość skromna. Udać się z nią można do takich krajów jak Hiszpania, Turcja oraz Cypr Północny.

Konkretne propozycje jakie w swoim katalogu posiada Citron Travel to Famagusta i Kyrenia (Cypr Północny), Majorka (Hiszpania) oraz Bodrum (Turcja). W tych właśnie regionach biuro organizuje wypoczynek o zróżnicowanym standardzie – ze szczególnym naciskiem na Cypr. Citron Travel nastawia się w głównej mierze na klientów indywidualnych, ale widać, że idzie też z duchem czasu i podąża za popularnymi ostatnimi czasy trendami. Mowa w tym momencie o wyjazdach grupowych o charakterze szkoleniowym oraz motywacyjnym. Tego typu wyjazdy są wyceniane indywidualnie – w zależności od liczby uczestników oraz programu. Ofertę Citron Travel znaleźć można na stronie internetowej biura i w punktach sprzedaży. Wystawiane tej firmie oceny są różne, ale na bardziej wiarygodne noty przyjdzie zapewne jeszcze trochę poczekać.

99 thoughts on “Citron Travel

 • 30 lipca 2013 at 19:39
  Permalink

  Niedawno wróciłam z Cypru, gdzie byłam z Citron Travel. Szczerze i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić usługi tego biura. Zdecydowałam się na „Rajską Plażę”. Organizacja bardzo sprawna, naprawdę na wysokim poziomie, nigdzie nie musieliśmy na nic czekać. Z hotelu byłam jak najbardziej zadowolona, czysto i schudnie, a obsługa sympatyczna i uczynna Ogólnie – niezwykle pozytywne zaskoczenie. Warto wybrać się na Cypr – jest tam pięknie, świetne miejsce na urlop.

  Reply
 • 30 lipca 2013 at 19:40
  Permalink

  Niedawno byliśmy na Cyprze z Citronem. Udany wyjazd, wspaniałe wspomnienia pozostaną z nami na długo. Hotel, który wykupiliśmy bardzo nam przypadł do gustu. Mieliśmy dobrego, profesjonalnego rezydenta, na dyżury stawiał się zgodnie z grafikiem, chętnie pomagał. No i do tego Cypr Północny jest przepiękny! Naprawdę każdemu polecam, by chociaż raz tam pojechał. Jestem przekonana, że na pewno tam wrócimy, niewykluczone, że z tym samym biurem, bo spełniło nasze oczekiwania.

  Reply
 • 30 lipca 2013 at 19:40
  Permalink

  Wakacje na Cyprze z Citron Travel mogę uznać za bardzo udane. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Byłem zakwaterowany dokładnie w tym hotelu, który zarezerwowałem – nie było żadnych przykrych niespodzianek. Z podróżą w obie strony także nie było kłopotów. W jedną i w drugą stronę loty były punktualne. Obsługa rezydentów bez zarzutu. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do Citron Travel, ponieważ uważam, że biuro stanęło na wysokości zadania i spisało się na medal.

  Reply
 • 30 lipca 2013 at 19:41
  Permalink

  Na skorzystanie z oferty tego biura zdecydowaliśmy się po raz pierwszy. Nie ukrywam, że obawialiśmy się o to czy wszystko wypadnie jak należy. I tu przyjemne zaskoczenie. Oboje z mężem jesteśmy z urlopu na Cyprze bardzo zadowoleni. Oferta w pełni zgadzała się z tym, co było w rzeczywistości. Hotel – po prostu rewelacja! Wyglądał lepiej niż na zdjęciach, obsługa i jedzenie w porządku. Rezydentka sympatyczna i pomocna. Przeloty bez opóźnień, wszystko zatem na bardzo duży plus.

  Reply
 • 30 lipca 2013 at 19:41
  Permalink

  To był mój pierwszy wyjazd z Citron Travel i w ogóle pierwszy wyjazd zagraniczny. Bałam się zatem strasznie. Jak się okazało, niepotrzebnie. Biuro zaskoczyło mnie – w jak najbardziej pozytywnym rozumieniu tego słowa. Być może jeszcze raz wybiorę się z tym biurem na Cypr, bo jest tam po prostu wspaniale! Idealne miejsce na wakacje! Wszystko było super. Hotel zgodny z tym, co było w katalogu, serwowali bardzo smaczne posiłki. Nie było czasu na nudę, podróż przebiegła sprawnie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *