Dyskoteki w Hammamet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hammamet to jeden z najważniejszych ośrodków wypoczynkowych w Tunezji. Często określany jest mianem tunezyjskiego Saint-Tropez. Słynie głównie ze wspaniałych plaż i pięknych zabytków, ale również i z typowo rozrywkowej oferty.

Nocne kluby i dyskoteki znajdują się przede wszystkim w nowoczesnej części miasta, gdzie zlokalizowana jest znakomita większość hoteli – w Hammamet Yasmine. Tego typu lokali nie ma jednak w Hammamet zbyt wiele – należy pamiętać o tym, że Tunezja jest państwem muzułmańskim, co prawda dość liberalnym, ale jednak taka, a nie inna religia wytycza pewne kanony. Dotyczą one również życia towarzyskiego.

Do najpopularniejszych klubów, jakie znajdują się w Hammamet, zaliczają się:

– Latino

Lokal znajduje się przy ulicy Avenue de la paix. Polecany jest przez bardzo wielu turystów. Istnieje możliwość zjedzenia tu obiadu, świadczone są także usługi cateringowe. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana, aczkolwiek jeśli ktoś chce zarezerwować wcześniej stolik, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Drinki można często kupić w ramach atrakcyjnych promocji.

– Oasic

To znana dyskoteka w mieście. Można się tu bawić przy zróżnicowanej muzyce, niemniej jednak króluje disco i techno.

– British Bar

Lubiany przez turystów klub, w którym można liczyć na zabawę przy szerokiej gamie hitów obejmujących wiele gatunków muzycznych, m. in. disco, przeboje lat od 50-tych do 90-tych, muzyka arabska, techno itp.

– Eurobar

To bardzo duża dyskoteka – jest czynna do wczesnych godzin porannych i nastawiona na raczej na masową rozrywkę.

– Calypso Club

Kolejny lokal bardzo chwalony przez turystów za znakomitą atmosferę. Szukać go należy przy ulicy Avenue Moncef Bey. Organizowane są tu różne imprezy, a z muzyki przeważa techno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *