Enter Air

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Linie lotnicze Enter Air zostały powołane do życia w listopadzie 2009 r., zaś swój pierwszy sezon zaingerowały kilka miesięcy później – w kwietniu 2010 r. Główna siedziba tej prężnie rozwijającej się firmy znajduje się w Warszawie.

Enter Air to polskie linie czarterowe. Główne bazy operacyjne posiada w Warszawie (Lotnisko Chopina), Katowicach (Pyrzowice) oraz w Poznaniu (Ławica). Oprócz tego przewoźnik ten obsługuje również porty i w innych miastach w Polsce – w Łodzi, Krakowie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Rzeszowie oraz w Gdańsku. Na chwilę obecną przewoźnik obsługuje ok. 200 tras i dysponuje flotą składającą się z 12 samolotów. Spośród kierunków dostępnych w ofercie Enter Air wymienić można m. in. Egipt, Bułgarię, Francję, Hiszpanię, Grecję, Turcję, Izrael, Włochy, Tunezję, Zjednoczone Emiraty Arabskie itd. Firma ma na swoim koncie wiele wyróżnień, np. uzyskała tytuł Najlepszej Linii Lotniczej Roku 2011. Enter Air śmiało konkuruje z innymi przewoźnikami obsługującymi loty na terenie Polski.

5 thoughts on “Enter Air

 • 21 sierpnia 2013 at 18:53
  Permalink

  Zupełnie niedawno latałem z tymi liniami na Zakynthos. Całkiem pozytywne wrażenia. Lot ogólnie super, bardzo sympatyczna obsługa, samolot wygodny i czysty. Pilot na bieżąco informował pasażerów o tym nad jakimi krajami lecimy, jaka jest temperatura itp. Zarówno start, jak i lądowanie bardzo spokojne, bez żadnych wstrząsów. Podróż przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Myślę, że pewnie się jeszcze skuszę na skorzystanie z usług tego przewoźnika.

  Reply
 • 21 sierpnia 2013 at 18:53
  Permalink

  Nie mam wątpliwości co do tego, że jest to jedna z najlepszych linii czarterowych z jakimi miałem okazję latać. Jestem przekonany co do tego, że jak zmodernizują sprzęt i będą mieć lepsze samoloty, to staną się na naszym rynku prawdziwą potęgą – ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Latałem z nimi już parę razy i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Przyjemnie, wygodnie, bez opóźnień, nie ma się do czego przyczepić. Tak więc wszystkim serdecznie polecam tego przewoźnika.

  Reply
 • 21 sierpnia 2013 at 18:54
  Permalink

  Muszę przyznać, że jak na linie czarterowe Enter Air spisują się naprawdę świetnie. Jak ktoś wypisuje jakieś brednie na ich temat, to jest najzwyczajniej w świecie ignorantem nie znającym się kompletnie na rzeczy. Samolot jak najbardziej w porządku, sprawny i wygodny, bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, loty zgodnie z planem, bez jakiś znaczących opóźnień. Nie rozumiem, czego chcieć więcej? Polecam wszystkim usługi tego przewoźnika, są naprawdę godne zainteresowania.

  Reply
 • 21 sierpnia 2013 at 18:55
  Permalink

  Dla mnie to godny zaufania przewoźnik. Niedawno lataliśmy z nim na Kos. Lot w jedną i w drugą stronę bez opóźnień. Nie można mieć tu niczego do zarzucenia. Samolot wygodny, a obsługa bardzo profesjonalna. Moja siedmioletnia córka po raz pierwszy w życiu leciała samolotem i w ogóle się nie bała, tak więc tym bardziej bardzo duży plus. Oboje z mężem byliśmy zadowoleni i a pewno jeszcze nie raz skusimy się na lot z Enter Air, cena i jakość naprawdę atrakcyjne.

  Reply
 • 21 sierpnia 2013 at 18:55
  Permalink

  Lot Antalya-Katowice w porządku i bez uwag. Szybko, bezpiecznie i za przyjemną cenę – nie mam innych wymagań. Wylot i powrót o czasie. Bardzo podobało mi się to, że kapitan podawał różne ciekawe informacje na temat lotu, co na naszych liniach jest bardzo rzadko spotykane. Stewardessy sympatyczne i pomocne. Samolot może nie najnowszej generacji, ale bezpieczny i znakomicie przygotowany do lotu. Nie ma się czego obawiać. Sam bardzo chętnie skorzystam jeszcze niejeden raz z usług tego przewoźnika.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *