Fly.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Fly.pl to agent turystyczny działający na polskim rynku od przeszło 7 lat. Umożliwia rezerwację wycieczek zagranicznych, miejsc hotelowych oraz biletów lotniczych przede wszystkim za pośrednictwem swojej strony internetowej, chociaż posiada także tradycyjne Biuro Obsługi Klienta.

Biuro te swoją siedzibę ma w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42 (centrum miasta). Firma jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Jej finansową wiarygodność potwierdza m. in. Certyfikat Biura Informacji Gospodarczej i Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów. Spółka ta jest także notowana w NewConnect – to zorganizowany rynek akcji warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (prowadzony jest w formie alternatywnego systemu obrotu). Fly.pl współpracuje z wieloma touroperatorami. Firma zapewnia, że podawane przez nią ceny są ostateczne – a zatem zawierają wszelakie opłaty etc. Opisywany tu agent turystyczny prowadzi program partnerski polegający na gromadzeniu punktów PAYBACK – zebrane punkty klienci mogą wymieniać na nagrody.

4 thoughts on “Fly.pl

 • 15 listopada 2013 at 14:55
  Permalink

  Dwa razy wyjeżdżaliśmy z nimi na wakacje tj. u nich robiliśmy rezerwacje. Raz np. zmienialiśmy ofertę bo znaleźli dla nas hotel, którego my w ofertach nie widzieliśmy. Nie mają taśmy produkcyjnej, raczej zależy im na kliencie. Na tle innych agentów mają najwięcej BP w ofercie i w sumie m.in. dlatego szukamy właśnie u nich.

  Reply
 • 15 listopada 2013 at 14:58
  Permalink

  Byliśmy dzięki nim na Costa Brava w Hiszpanii. Chcieliśmy wyjechać do Chorwacji, po raz 6, ale nie mogliśmy nic trafić. Ostatecznie Costa Brava – wspaniałe miejsce. 2 h lotu, piękna pogoda, niesamowite miejsca do zwiedzania. Co do samej firmy – rezerwacja bez żadnych problemów. To była Hiszpania last minute, załatwiona w 24h. W 2014 pewnie też będziemy robili rezerwacje u nich.

  Reply
 • 15 listopada 2013 at 15:00
  Permalink

  To była Gran Canaria i dwa tygodnie, wspaniałe tygodnie z all za 1700 złotych w hotelu 4* i znalazłam to właśnie na Fly.pl Pierwszy raz rezerwowaliśmy przez internet. Dotychczas szukaliśmy w sieci, a rezerwowaliśmy na mieście, bywało że zanim dojechaliśmy do BP, wyjazdu już nie było. Przy rezerwacji online, przynajmniej nie było takiego ryzyka. Dzięki.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *