Gwiazdy kochają europejskie wakacje!
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na wakacje za granicą udaje się corocznie coraz więcej Polaków. Ich atutem jest piękna, pewna pogoda i możliwość zobaczenia wielu ciekawych zabytków czy podziwiania przepięknej przyrody. Kierunki zagraniczne są popularne na urlopy naszych rodzimych gwiazd. Kto wypoczywał poza granicami Polski?

Eurotrip polskiej gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan, która największą popularność zyskała dzięki występom w serii reklam jednej z sieci komórkowych w Polsce, wakacje 2016 roku spędzała bardzo aktywnie, w większości z rodziną. Gdzie była i co zobaczyła? Tego wszystkiego mogliśmy się dowiedzieć z jej listu napisanego do magazynu „Party”. W ten sposób aktorka zakomunikowała fanom, jak przebiegały jej wczasy w tym roku.

Na początek wybrała się do Hiszpanii, gdzie zobaczyła wraz z mężem i córką Barcelonę. Jak sama napisała, wszystkim osobom, które wybierają się do stolicy Katalonii w Hiszpanii, poleca wypożyczenie rowerów i zwiedzanie tego pięknego miasta z perspektywy siodełka jednośladu. Barcelona jest jednym z europejskich miast świetnie przystosowanych do rowerzystów. W zasadzie do największych jej atrakcji można dotrzeć właśnie w taki sposób. Wystarczy dobry rower i ewentualnie fotelik dla dziecka, aby wraz z rodziną podziwiać piękne widoki w Barcelonie.

Po wizycie w Hiszpanii Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się pojechać do Chorwacji, gdzie spędziła kilka dni. Odwiedziła małe, zabytkowe, klimatyczne miasteczka i wypoczywała na plaży. Aktorka podkreśla, że Chorwacja jest piękna, oferuje czystą wodę, przepiękne krajobrazy, ale plaże są kamieniste, przez co niewygodne.

Kolejnym przystankiem na wakacyjnej mapie aktorki była Polska – Międzyzdroje i Gdynia, gdzie mieszka siostra Barbary. Następnie aktorka pojechała do Włoch – do Riminii. Miała zwiedzać San Marino, Florencję, Pizę i Siennę podczas samochodowej wyprawy.

Europa da się lubić!

Do Hiszpanii oprócz Barbary Kurdej-Szatan pojechała w tegoroczne wakacje również Natalia Siwiec wraz ze swoim mężem. Spędziła z przyjaciółmi luksusowe wakacje na jachcie u wybrzeży Hiszpanii. Na Instagramie celebrytki można było zobaczyć wiele zdjęć z urlopu, z których mogliśmy dowiedzieć się, że wypoczywała u wybrzeży Ibizy czy Formentery.

Na zakończenie wakacji do gorącej Hiszpanii wybrali się Joanna Krupa i Dawid Woliński, wraz z luksusową marką Martini. Było to spotkanie ambasadorów tej marki.

Włochy z kolei były celem letniego urlopu Edyty Herbuś. W lipcu wypoczywała ona w słonecznej Toskanii. Pokazała w mediach społecznościowych gorące zdjęcia w bikini. Tancerka od lat podkreśla, że chętnie tam wraca. Do Włoch pojechał też jeden z najlepszych polskich projektantów – Łukasz Jemioł.

Najpopularniejszym celem letnich wakacji gwiazd w 2016 roku była jednak grecka wyspa Mykonos. Wypoczywały na niej tłumy polskich celebrytów, m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Arkadiusz Milik z partnerką Jessiką Ziółek, stylistka Zosia Ślotała, Anna Kalczyńska, stylistka Joanna Horodyńska, Hanna Lis, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł czy Kinga Rusin z córką.