Hotel Atlas Obagol

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Atlas Obagol położony jest w Obagol – niewielkiej miejscowości tureckiej leżącej w odległości zaledwie 1,5 km od Alanyi.

Hotel został wybudowany w 1988 r. W 2008 r. poddano go generalnemu remontowi. Goście do swoje dyspozycji mają m. in. basen wraz z niewielkimi zjeżdżalniami, jest tu również brodzik dla dzieci. Niedaleko (ok. 400 m od hotelu) znajduje się piaszczysto-żwirowa, prywatna plaża, gdzie organizowany jest dojazd busikami. Bardzo dobry i dogodny jest też dojazd do centrum Alanyi.

 

102 thoughts on “Hotel Atlas Obagol

 • 4 listopada 2013 at 09:03
  Permalink

  Bardzo dobry hotel, byliśmy naprawdę zadowoleni. Świetnie położony, w atrakcyjnym miejscu. Wszędzie czysto i schludnie, obsługa profesjonalna i przyjaźnie nastawiona do wszystkich gości. W szczególności polecam opcję all inclusive, zdecydowanie się opłaca.

  Reply
 • 4 listopada 2013 at 09:04
  Permalink

  Byłam tam w tym roku z rodziną i jedyne, co możemy powiedzieć, że wakacje były bardzo udane. Hotel nie wzbudził z naszej strony jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko było tak jak należy, świetnie zorganizowane, obsługa na szóstkę z plusem. Mieliśmy wspaniałą rezydentkę.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *