Hotel Premier Tac

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Premier Tac znajduje się w Turcji, w miejscowości Alanya – w odległości 1,5 km od ścisłego centrum tego popularnego kurortu.

Hotel został wybudowany w 1995 r. Ostatnio remontowi poddano go w 2011 r. Składa się  jednego, 6-piętrowego budynku. Spośród atrakcji, z których mogą tu korzystać goście należy wymienić m. in. baseny, studio tatuażu, centrum SPA czy siłownię. Prowadzone są bogate programy animacyjne. Hotel jest usytuowany w odległości ok., 350 km od jednej z najsłynniejszych plaż w Turcji – plaży Kleopatry.

90 thoughts on “Hotel Premier Tac

 • 17 grudnia 2013 at 08:35
  Permalink

  Całą rodzinką spędziliśmy tam w tym roku 2-tygodniowe wakacje. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Fantastyczna obsługa – bardzo pomocna i miła. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Przestronne i czyste pokoje. Świetny hotel, jak ktoś jedzie z dziećmi.

  Reply
 • 17 grudnia 2013 at 08:35
  Permalink

  Hotel super. Położony w bardzo dobrym miejscu, gdyż wszędzie jest stąd blisko. Duże, sprzątane codziennie pokoje. Na obsługę nie ma co narzekać, można z nimi bez problemu wszystko załatwić, włącznie ze zmianą pokoju. Piękna okolica, jest gdzie się wybrać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *