Hotel Sun Club

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Sun Club znajduje się w Turcji, w popularnej miejscowości turystycznej Side. Powstał w 2004 r., a w 2008 r. poddano go remontowi.

Kompleks hotelowy znajduje się na powierzchni przeszło 8 tys. m kw. Na jego terenie nie brakuje wielu atrakcji dla gości, w tym basenów ze zjeżdżalniami. Hotel został dostosowany do pobytu rodzin z dziećmi – jest tu brodzik, plac zabaw oraz mini klub, na życzenie do pokoju może zostać wstawione łóżeczko. W odległości ok. 50 m od hotelu jest piaszczysta plaża – hotel ma tu wydzieloną swoją część.

2 thoughts on “Hotel Sun Club

 • 16 grudnia 2013 at 11:01
  Permalink

  Bardzo fajny hotel. Teren spory, zielony i co najważniejsze, zadbany. Dzieci miały gdzie się bawić i były zachwycone. Obsługa w hotelu znakomita. Z niczym nie było kłopotów. Do tego pogoda nam dopisała, byliśmy tam w maju, więc nie było jeszcze upałów.

  Reply
 • 16 grudnia 2013 at 11:02
  Permalink

  Dobry hotel, który można wszystkim polecić. Znakomita lokalizacja. Całość robi niezłe wrażenie. Obsługa miła i pomocna, smaczne wyżywienie. No i wszędzie jest stąd blisko. Jeśli ktoś nie lubi spędzać jedynie czasu na plaży, to hotel ten jest dla niego idealny.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *