Ile trwa podróż autokarem do Czarnogóry

[Głosów:5    Średnia:3/5]

Czarnogóra leży w południowej części Europy, a wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Z każdym kolejnym rokiem sukcesywnie zwiększa się ilość turystów odwiedzających ten kraj, ma on mnóstwo wspaniałych atrakcji do zaoferowania, m. in. piękne plaże, zabytki czy jedyne w swoim rodzaju krajobrazy.

Jako, że połączenia lotnicze Polski z Czarnogórą nie są najlepsze, osoby pragnące spędzić tam urlop przeważnie wybierają podróż własnym samochodem. Niemniej jednak można się tam dostać również i autokarem – wielu przewoźników posiada obecnie w swojej ofercie taką opcję. Jakie odległości wchodzą w rachubę? Dla przykładu z Warszawy do Sutomore jest ok. 1650 km, zaś długość trasy z Katowic do Budvy wynosi 1650 km.

Poniżej znajdują się przykłady czasu trwania podróży z niektórych polskich miast do wybranych miejscowości w Czarnogórze. Należy mieć na względzie to, iż przykłady te mają charakter orientacyjny – ostateczny czas przejazdy zależny jest od przewoźnika, obranej przez niego trasy i wielu innych czynników.

– z Warszawy do Budvy jedzie się ok. 31 godz.

– z Poznania do Budvy jedzie się ok. 28 godz.

– z Łodzi do Budvy jedzie się ok. 30 godz.

– z Krakowa do Budvy jedzie ok. 25 godz.

– z Warszawy do do Ulcinj jedzie się ok. 29 godz.

– z Katowic do Ulcinj jedzie się ok. 24 godz.

– z Łodzi do Ulcinj jedzie się ok. 27 godz.

– z Krakowa do Ulcinj jedzie się ok. 25 godz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *