Ile trwa podróż autokarem do Hiszpanii

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hiszpania to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków turystycznych. Na spędzenie tutaj wakacji decyduje się każdego roku wielu Polaków – zwłaszcza, że możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu Hiszpania oferuje mnóstwo.

Polskę i Hiszpanię dzieli dość znacząca odległość. Dla przykładu z Warszawy do Barcelony jest w linii prostej 1866 km, do Madrytu – 2293 km, a do Lloret de Mar – 1802 km. Nieco bliżej mają mieszkańcy południowej Polski, np. z Krakowa do Barcelony jest 1679 km.

Najszybciej i najwygodniej jest dostać się do Hiszpanii samolotem. Lot trwa kilka godzin, a bilet można nabyć w bardzo korzystnej cenie, o ile kupi się go odpowiednio wcześniej – warto rozglądać się też za promocjami organizowanymi przez linie lotnicze.

Sporo osób decyduje się jednak na podróż autokarem. W tym przypadku trzeba się liczyć z co najmniej 2-dniową wyprawą. Ostateczny czas jej trwania jest uzależniony od wielu czynników m. in. miejsca wyjazdu i miejsca docelowego, przestojów na granicy, sprawności autokaru, liczby postojów etc. Poniżej znajduje się kilka przykładów czasów podróży z niektórych miast w Polsce do wybranych miejscowości w Hiszpanii.

– z Warszawy do Barcelony jedzie się ok. 35 godz.

– z Krakowa do Barcelony jedzie się ok. 29 godz.

– z Warszawy do Madrytu jedzie się ok. 47 godz.

– z Krakowa do Lloret de Mar jedzie się ok. 32 godz.

– z Wrocławia do Lloret de Mar jedzie się ok. 28 godz.

– z Łodzi do Lloret de Mar jedzie się ok. 35 godz.

– z Warszawy do Pineda de Mar jedzie się ok. 37 godz.

– z Krakowa do Pineda de Mar jedzie się ok. 31 godz.

– z Wrocławia do Blanes jedzie się ok. 30 godz.

– z Łodzi do Blanek jedzie się ok. 37 godz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *