Logo Travel

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Logo Travel jest biurem podróży, które swoją działalność na polskim rynku rozpoczęło w 1995 r. Jego oferta powinna zwrócić uwagę w szczególności osób zainteresowanych wyjazdem do odległych krajów. To coś odpowiedniego dla amatorów przygód oraz wycieczek objazdowych z prawdziwego zdarzenia.

Spośród kierunków jakie Logo Travel proponuje swoim klientom można wymienić takie jak m. in. kraje Bliskiego Wschodu, Boliwia, Namibia, RPA, Kamerun, Antarktyda, Indonezja, Stany Zjednoczone, Madagaskar, Chiny, Brazylia, kraje Ameryki Środkowej, Galapagos, Peru, Polinezja Francuska, Wyspy Wielkanocne etc. Jak więc widać – jest w czym wybierać. Touroperator to laureat wielu branżowych nagród oraz wyróżnień, np. firma otrzymała Nagrodę Honorową Polskiej Izby Turystyki – Globus 2000. Jej usługi są cenione zarówno przez specjalistów, jak i klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie na jej temat. Oczywiście, zdarzają się i mniej entuzjastyczne oceny, ale jak wiadomo, do takich kwestii każdy ma indywidualne nastawienie.

132 thoughts on “Logo Travel

 • 2 lipca 2013 at 10:54
  Permalink

  Z Logo Travel byliśmy w Hurghadzie. Biura nie znaliśmy wcześniej, ale się okazało, że stanęło na wysokości zadania. Mieliśmy zarezerwowany hotel Magawish, z którego byliśmy bardzo zadowoleni. Świetny rezydent – bardzo pomocny i uczynny, a do tego cierpliwy. Nie rozumiem tego ja ktoś narzeka na rezydentów, trzeba tylko słuchać ich wskazówek, a wszystko będzie w porządku. Jestem pewna, że z Logo Travel wybierzemy się jeszcze w jakąś podróż, niewykluczone, że też do Egiptu.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:55
  Permalink

  Organizacja wyjazdów bez zarzutu, byliśmy z tym biurem w Nepalu i w Indiach. Niczego zarzucić się nie da. Świetni piloci wycieczek, mają naprawdę ogromna wiedzę. Widać, że biuro kładzie ogromny nacisk na to, by organizować wyjazdy w bardzo profesjonalny sposób, zapewniając uczestnikom ciekawy i atrakcyjny program. Do hoteli też nie mam zastrzeżeń – wiadomo jak się jedzie do takich krajów jak wspomniane, trzeba mieć na uwadze ich specyfikę. Dla mnie jak najbardziej OK.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:56
  Permalink

  Byliśmy z Logo Travel na objazdówce w Meksyku i muszę przyznać, że warto było zapłacić za to, by z tym biurem pojechać. Wszystko świetnie zorganizowane, przewodnik świetny, widać było od razu, że zna się na tym co robi, a nie jest przypadkowy, jak to ma miejsce w niektórych biurach, z którymi wcześniej jeździliśmy. Duży plus za ciekawy i urozmaicony program, zobaczyliśmy naprawdę sporo, tak więc ogólne wrażenia zdecydowanie jak najbardziej pozytywne. Możemy spokojnie polecić wyjazd z tą firmą.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:56
  Permalink

  Zdecydowałem się na wycieczkę do Chin z Logo Travel i mogę powiedzieć tyle, że z tej wyprawy jestem bardzo zadowolony – a mam porównanie, bo sporo podróżuję, z różnymi biurami. Pod względem organizacyjnym Logo Travel sprawdza się naprawdę znakomicie. Na uwagę zasługuje niestandardowa oferta jaką mają klientom do zaproponowania. Program wyjazdu był bardzo bogaty i urozmaicony, więc na brak wrażeń nie można było narzekać. To świetna propozycja dla tych, co lubią inny wypoczynek niż leżenie plackiem na plaży.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 10:57
  Permalink

  Pierwsza wycieczka z tym biurem i wszystko jak najbardziej w porządku. Mogę tę firmę polecić, a byłem z nią w USA. Pilot dobrze przygotowany i bardzo ogarnięty, ale z tego co słyszałem biuro ma świetnych pilotów. Przebieg całego wyjazdu bez zastrzeżeń, loty nie były opóźnione, więc nie trzeba było nie wiadomo ile czekać na lotnisku. Mieliśmy interesujący program, bardzo mi się podobały wycieczki fakultatywne, byłem m. in. w ich ramach na Florydzie. Cena przystępna, a wrażenia niezapomniane.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *