Odwiedź SPA w górach i odzyskaj chęć do działania!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Masz poczucie, że Twoja praca przestała już Ci przynosić satysfakcję, a Ty czujesz się wypalona zawodowo? Nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia! Najprawdopodobniej jesteś po prostu przemęczona, a Twój organizm domaga się regeneracji. Jak najszybciej zarezerwuj sobie urlop i wybierz się w góry.

Zadbaj o idealną ciszę

Abyś mogła dojść do siebie po wyczerpującym okresie kariery, potrzebujesz odnaleźć miejsce, gdzie nikt ani nic nie będzie Ci przeszkadzać. Warunki całkowitej ciszy odnajdziesz w polskich górach – nieważne czy będą to Beskidy, Tatry, Bieszczady, Karkonosze. Jak najczęściej przebywaj na łonie natury, słuchaj ptaków i praktykuj leśną medytację.

Postaw także na chwile odprężającego relaksu w ośrodku SPA. W górach zazwyczaj tego typu centrów jest co niemiara, dlatego będziesz miała w czym wybierać.

Masaż postawi Cię na nogi

Zwłaszcza jeżeli podejmujesz pracę biurową, Twój kręgosłup potrzebuje zabiegów masażu. Dzięki temu odzyskasz właściwe krążenie, a także wreszcie poczujesz się lekka i elastyczna. Warto postawić przede wszystkim na masaż tajski oraz ajurwedyjski. Niektóre ośrodki SPA oferują ponadto autorskie techniki masaży. Jeśli zdecydujesz się, chociażby na Hotel Olympic w Ustroniu, będziesz mogła spróbować niesamowicie przyjemnego masażu szarfami.

Jacuzzi dla zmęczonych pracowników

Przed wyborem hotelu dowiedz się również, czy na miejscu zyskasz możliwość korzystania z jacuzzi. Kontakt z gorącą wodą pozwala odpocząć zarówno ciału, jak i duchowi. Najlepsze ośrodki SPA w górach zapewniają dostęp do jacuzzi bez ograniczeń czasowych. Na miejscu możesz także korzystać z regeneracyjnych zabiegów wodnych.

Joga śmiechu

Podchodzisz do pracy zbyt poważnie i wszystkie mięśnie Twojego ciała są nieustannie napięte? Poszukuj więc ośrodka wypoczynkowego, na którego terenie prowadzone są zajęcia jogi śmiechu. Już po kilkunastu minutach wyjdą z Ciebie wszystkie negatywne emocje, które nie pozwalają Ci cieszyć się życiem i efektywnie pracować. Uwolnij demony i w końcu pozwól sobie na spontaniczność dziecka!

Kuracja dietetyczna

Jeśli chcesz szybko odzyskać siły i wrócić do pracy pełna energii, wybierz się do SPA w górach, które proponuje swoim klientkom korzystanie z profesjonalnych porad dietetycznych. Twoje zmęczenie aktywnością zawodową mogło być po części spowodowane niewłaściwym żywieniem – pełnym cukru, kawy i przetworzonych produktów. Kilka tygodni zdrowego odżywiania pozwoli Ci uzupełnić wszelkie niedobory niezbędnych witamin oraz minerałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *