Odwiedź SPA w górach i odzyskaj chęć do działania!
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Masz poczucie, że Twoja praca przestała już Ci przynosić satysfakcję, a Ty czujesz się wypalona zawodowo? Nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia! Najprawdopodobniej jesteś po prostu przemęczona, a Twój organizm domaga się regeneracji. Jak najszybciej zarezerwuj sobie urlop i wybierz się w góry.

Zadbaj o idealną ciszę

Abyś mogła dojść do siebie po wyczerpującym okresie kariery, potrzebujesz odnaleźć miejsce, gdzie nikt ani nic nie będzie Ci przeszkadzać. Warunki całkowitej ciszy odnajdziesz w polskich górach – nieważne czy będą to Beskidy, Tatry, Bieszczady, Karkonosze. Jak najczęściej przebywaj na łonie natury, słuchaj ptaków i praktykuj leśną medytację.

Postaw także na chwile odprężającego relaksu w ośrodku SPA. W górach zazwyczaj tego typu centrów jest co niemiara, dlatego będziesz miała w czym wybierać.

Masaż postawi Cię na nogi

Zwłaszcza jeżeli podejmujesz pracę biurową, Twój kręgosłup potrzebuje zabiegów masażu. Dzięki temu odzyskasz właściwe krążenie, a także wreszcie poczujesz się lekka i elastyczna. Warto postawić przede wszystkim na masaż tajski oraz ajurwedyjski. Niektóre ośrodki SPA oferują ponadto autorskie techniki masaży. Jeśli zdecydujesz się, chociażby na Hotel Olympic w Ustroniu, będziesz mogła spróbować niesamowicie przyjemnego masażu szarfami.

Jacuzzi dla zmęczonych pracowników

Przed wyborem hotelu dowiedz się również, czy na miejscu zyskasz możliwość korzystania z jacuzzi. Kontakt z gorącą wodą pozwala odpocząć zarówno ciału, jak i duchowi. Najlepsze ośrodki SPA w górach zapewniają dostęp do jacuzzi bez ograniczeń czasowych. Na miejscu możesz także korzystać z regeneracyjnych zabiegów wodnych.

Joga śmiechu

Podchodzisz do pracy zbyt poważnie i wszystkie mięśnie Twojego ciała są nieustannie napięte? Poszukuj więc ośrodka wypoczynkowego, na którego terenie prowadzone są zajęcia jogi śmiechu. Już po kilkunastu minutach wyjdą z Ciebie wszystkie negatywne emocje, które nie pozwalają Ci cieszyć się życiem i efektywnie pracować. Uwolnij demony i w końcu pozwól sobie na spontaniczność dziecka!

Kuracja dietetyczna

Jeśli chcesz szybko odzyskać siły i wrócić do pracy pełna energii, wybierz się do SPA w górach, które proponuje swoim klientkom korzystanie z profesjonalnych porad dietetycznych. Twoje zmęczenie aktywnością zawodową mogło być po części spowodowane niewłaściwym żywieniem – pełnym cukru, kawy i przetworzonych produktów. Kilka tygodni zdrowego odżywiania pozwoli Ci uzupełnić wszelkie niedobory niezbędnych witamin oraz minerałów.