Sun&Fun

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Biuro podróży Sun&Fun istnieje od 2004 roku. Obecnie współpracuje z wieloma sprawdzonymi kontrahentami – tak, aby poziom świadczonych przez nie usług był możliwie jak najwyższy (oczywiście ocena pozostawiona zostaje klientom, to oni wystawiają noty). Zatrudniany przez firmę personel to ludzie z doświadczeniem w branży.

Za duży plus należy postrzegać fakt, iż Sun&Fun zatrudnia polskojęzycznych rezydentów, co z punktu widzenia wielu turystów jest bez wątpienia niemałym ułatwieniem. Kierunkami, w których specjalizuje się biuro są tak popularne destynacje jak Turcja, Tunezja, Egipt oraz Maroko, a ponadto również Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa), Bułgaria oraz Grecja (Kreta, Rodos). Warto przy tej sposobności wspomnieć o bardzo ciekawej ofercie biura, a mianowicie o Orange Family Club. Jest ona skierowana do rodzin poszukujących możliwości wypoczynku zapewniających atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. W ramach tej właśnie oferty jest realizowany specjalny program animacyjny.

6 thoughts on “Sun&Fun

 • 5 sierpnia 2013 at 07:29
  Permalink

  Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu na Kretę. Przede wszystkim gorące podziękowania pod adresem obsługi biura, która pomogła mi w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Nie musiałam nawet wychodzić z domu, aby wykupić sobie wycieczkę i dowiedzieć się wszystkiego, co ważne w tym temacie. Wakacje były naprawdę udane i świetnie zorganizowane, szkoda tylko, że już się skończyły. Biuro oceniam wysoko, bo w pełni sobie na to zasłużyło.

  Reply
  • 31 marca 2014 at 14:06
   Permalink

   Witam,
   Czytałam właśnie Twoją opinię o biurze,chciałam zapytać jak rezydenci sprawują się na Krecie?
   Do Grecji jedziemy 3 raz ale Kreta będzie pierwszy raz,może jakieś dodatkowe info?

   Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 07:30
  Permalink

  Z biurem Sun&Fun wyjeżdżaliśmy na wakacje już pięciokrotnie – ostatnio właśnie wróciliśmy z Tunezji. Podobnie jak i w poprzednich latach, tak i tym razem nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Dlatego też szczerze możemy te biuro wszystkim polecić. Organizacja bez zarzutu, bardzo dobra opieka rezydenta. Hotel spełnił nasze oczekiwania – muszę przyznać, że byliśmy nieco zaskoczeni tak obfitymi (i smacznymi) posiłkami. Z niczym nie było żadnych kłopotów. Przelot w jedną i w drugą stronę bez opóźnień.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 07:30
  Permalink

  Sun&Fun to bardzo dobre biuro, o czym sama miałam sposobność przekonać się w tym roku. Ogromny plus za znakomitą obsługę klienta – pracownicy biura są uprzejmi, mili i pomocni, nie traktują klienta jak zła koniecznego, jak to w niektórych biurach bywa. Organizacja sprawna i bezproblemowa. Byłam pozytywnie zaskoczona – tym bardziej, że to mój pierwszy wyjazd z tym biurem. Zdecydowałam się na spędzenie urlopu w Egipcie – i był to strzał w dziesiątkę, jak tylko trafi się okazja, na pewno gdzieś z nimi jeszcze wyjadę.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 07:31
  Permalink

  Z tym biurem na wakacje wyjeżdżałem już parę razy – złego słowa nie można na ich temat powiedzieć. Wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik – przyznam, że ani razu nie zdarzyło mi się nawet, by lot był opóźniony. Oczywiście, wiadomo, że operator na takie kwestie wpływu nie ma, ale to i tak wpływa na ogólne wrażenia. Te są zaś jak najbardziej pozytywne. Jeździłem już z różnymi biurami i póki co, ofertę Sun&Fun uważam z tego wszystkiego za najlepszą. Polecam wszystkim – ludzie, nie czytajcie bzdurnych komentarzy na ich temat.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 07:31
  Permalink

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Niedawno wróciliśmy z Krety. Biuro spisało się na medal, chociaż wylot do Grecji był opóźniony, o czym dowiedzieliśmy się dopiero na lotnisku. Na szczęście tylko o godzinę, więc nie był to jakiś problem. Poza tym wszystko było zorganizowane naprawdę super! Wspaniały hotel i świetna rezydentka. Dla nas ważne było to, że mieli bogatą ofertę zajęć dla dzieci, więc nasze pociechy nie miały czasu na nudę. A swoją drogą – na Krecie jest przepięknie, to wymarzone miejsce na wakacje.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *