Sunshine Holiday

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Sunshine Holiday, to spółka, której właścicielem spółka z Węgier Taurus Reisen. Jest to grupa biur podróży działająca nie tylko w Polsce, ale również na Węgrzech, w Słowenii, Wielkiej Brytanii, Francji, Serbii, Danii i Chorwacji.

Wcześniej Sunshine Holiday znane było pod nazwą Viva Club, niemniej jednak w ubiegłym roku skończyła się gwarancja dla Viva Club wystawiona przez Europäische Reiseversicherung (oddział w Polsce). Nowa gwarancja została wystawiona również przez wspomnianą organizację, a touroperator zmienił nie tylko nazwę, ale i właściciela. Sunshine Holiday posiada ofertę adresowaną do osób zainteresowanych wypoczynkiem w takich krajach jak Tunezja, Turcja, Egipt, Chorwacja i Bułgaria – ze szczególnym naciskiem na Tunezję. Biuro zatrudnia doświadczonych pracowników oraz dysponuje dobrze rozbudowaną siecią hoteli, z którymi współpracuje – dzięki temu możliwe jest zaspokajanie urozmaiconych potrzeb klientów. Grupa ma swoje własne hotele klubowe, gdzie zajęcia animacyjne są prowadzone w języku polskim.

5 thoughts on “Sunshine Holiday

 • 18 kwietnia 2014 at 15:31
  Permalink

  Byłam bardzo zadowolona z usług tego biura. Uważam, że przy organizacji wczasów w Egipcie spisało się na medal. Mieliśmy w drodze powrotnej opóźniony samolot, ale to wynikło z winy przewoźnika, a nie organizatora. W każdym bądź razie biuro zapewniło nam prowiant i napoje, zachowali się naprawdę świetnie. Same wakacje wspominam bardzo miło i nie miałabym nic przeciwko temu, by jeszcze raz wybrać się do Egiptu. Jeśli znajdę odpowiednią ofertę w Sunshine Holiday, to pewnie z niej skorzystam.

  Reply
 • 18 kwietnia 2014 at 15:32
  Permalink

  Moim zdaniem Sunshine Holiday jest w porządku. W ubiegłym roku byłam z nimi w Tunezji, to był mój pierwszy zagraniczny wyjazd i muszę przyznać, że udał się naprawdę znakomicie. Świetnie się bawiłam! Mieliśmy super hotel i bardzo fajną rezydentkę. Podobały mi się wycieczki fakultatywne, były ciekawe i w rozsądnej cenie. Obsługa hotelu również zasługuje na pochwałę, dla wszystkich gości byli mili i chętnie pomagali. Na takie wakacje mogłabym jeździć rok w rok.

  Reply
 • 18 kwietnia 2014 at 15:32
  Permalink

  Biuro polecili nam znajomi, którzy byli z nimi w Turcji. Postanowiliśmy zatem i my spróbować, skusiliśmy się na wakacje w Sharm El Sheikh w Egipcie. Było super! Nie tylko my się dobrze bawiliśmy, ale i nasze dzieciaki – hotel wypasiony, z pięknym kompleksem basenowym, do tego mieli ciekawy program animacyjny, więc o nudzie nie mogło być mowy. Obsługa hotelu świetnie się spisywała, wszyscy byli sympatyczni i pomocni. Pobyt wspominamy naprawdę miło, Sunshine Holiday jest super!

  Reply
 • 18 kwietnia 2014 at 15:33
  Permalink

  Jeździliśmy z tym biurem dwa razy – raz do Bułgarii i raz do Egiptu. Wszystkim z czystym sumieniem możemy polecić Sunshine Holiday. W jednym i w drugim przypadku wszystko przebiegło bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Mieliśmy zapewnioną super opiekę. Wspaniali rezydenci i świetne hotele, czyste i ze smacznym jedzeniem. Oba wyjazdy udały się rewelacyjnie! Zresztą, nie tylko my byliśmy bardzo zadowoleni, ale też i inne osoby, które z tym biurem jechały. Polecamy, bo naprawdę warto.

  Reply
 • 18 kwietnia 2014 at 15:34
  Permalink

  Wszystko, co było w ofercie zgadzało się co do joty. Nie będzie chyba przesadą, jeśli powiem, że było nawet lepiej, naprawdę byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jeździłem już w różne miejsca z różnymi biurami podróży – Sunshine Holiday wypada na ich tle fantastycznie, dodam tylko, że wielu touroperatorów mogłoby z nich brać przykład. Wybrałem się z nimi do Tunezji i absolutnie nie żałuję, bo to były wspaniale zorganizowane wakacje, które do dzisiaj z wielką przyjemnością wspominam.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *