Świąteczne zakupy w Warszawie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wielu z nas w okresie przedświątecznym zastanawia się, czym możemy obdarować bliskie nam osoby. Na ratunek przychodzą liczne galerie handlowe, które przed świętami mają nam bardzo dużo do zaoferowania, wielokrotnie po niezwykle atrakcyjnych cenach. Im większe miasto, tym dostęp do określonych sklepów mamy swobodniejszy. Dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem świątecznych prezentów zapraszamy do Warszawy.

Zakupy na Mokotowie

Doskonałe położenie galerii i bogaty asortyment towarów istotnie przyczynił się do tego, iż do Galerii Mokotów z chęcią przybywają nie tylko mieszkańcy, ale również turyści odwiedzający stolicę. W okresie przedświątecznym można zauważyć zwiększoną liczbę klientów, którzy właśnie to miejsce wybierają do skompletowania podarunków dla swoich bliskich. Galeria Mokotów obfituje w liczne rozrywki dla dorosłych, jednak pomysłodawcy nie zapomnieli również o najmłodszych. Dlatego jest to centrum handlowe, w którym przyjemnie spędzą czas wszyscy, bez względu na wiek.

Złote Tarasy

Kolejnym centrum handlowym, które rocznie odwiedza kilka milionów klientów, są Złote Tarasy. To idealne miejsce nie tylko do zakupienia modnych ubrań i dodatków, ale również doskonała baza na wypady rozrywkowe. Dogodna lokalizacja (tuż obok Dworca Centralnego) dodatkowo podnosi atrakcyjność miejsca w oczach mieszkańców oraz przybyłych do stolicy turystów. Warto zauważyć, że centrum handlowe Złote Tarasy jest też chętnie odwiedzanym obiektem z uwagi na nowoczesną architekturę. Szklany dach i unikatowa budowa obiektu stanowią ikonę Warszawy.

Arkadia

Kolejnym, tłumnie odwiedzanym centrum handlowym jest Galeria Arkadia. Jak pokazują statystyki, rocznie odwiedza ją ponad 21 milionów klientów. Krajowe, jak i zagraniczne marki, ekskluzywne restauracje oraz wiele innych obiektów rozrywkowych sprzyjają budowaniu dobrej opinii. Nie sposób zapomnieć o nowoczesnej architekturze, zapewniającej miłą atmosferę oraz przyjemne warunki do zrobienia satysfakcjonujących zakupów.

Nocleg w Warszawie

Wybierając się na świąteczne zakupy do stolicy, warto zarezerwować sobie więcej czasu, by móc zobaczyć również świąteczne iluminacje oraz inne atrakcje przygotowane przez władze miasta, uczestniczyć w jarmarku świątecznym czy też oddać się lodowemu szaleństwu na jednym z licznych lodowisk.

Wszystkich planujących dłuższy pobyt w mieście zachęcamy do zarezerwowania noclegu w niezwykle atrakcyjnym i komfortowym obiekcie, jakim jest bez wątpienia BEST WESTERN Hotel Portos, położony na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Mangalia 3. Dodatkowym atutem hotelu jest dogodna lokalizacja, blisko największych galerii handlowych, co z pewnością czyni obiekt wartościowym w oczach potencjalnych turystów, dla których priorytetem podczas pobytu w stolicy są zakupy.

Omawiany hotel posiada ponad 200 pokoi o różnym standardzie, w których można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Smaczne posiłki w hotelowej restauracji oraz świetne zaplecze konferencyjne to dodatkowe zalety, jakimi może poszczycić się hotel. Rezerwacji noclegów w BEST WESTERN Hotel Portos możemy dokonać na stronie internetowej hotelu: www.bwportos.pl. Warto również odwiedzić hotelowego bloga: blog.bwportos.pl, gdzie regularnie publikowane są informacje o ciekawych wydarzeniach rozrywkowych, których nie można przegapić będąc w stolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *