Wakacyjne rozpieszczanie
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Urlop nad morzem już niedługo? Poza dojazdem, noclegiem, restauracjami i pogodą, koniecznie sprawdź ofertę okolicznych SPA i gabinetów kosmetycznych. Dobry humor, dużo wolnego czasu i relaksujący zabieg to połączenie, które gwarantuje naprawdę udane wspomnienia z wakacji.

Pytaj i obserwuj

Strony internetowe kuszą nas wspaniałymi zdjęciami i opisami zabiegów, które zagwarantują nam piękną skórę, wspaniałe włosy i relaks całego ciała. Czasem jednak nie wiele w tym konkretów, dlatego najlepiej zadzwonić albo wysłać maila ze swoimi pytaniami. Profesjonalny salon czy gabinet z pewnością wyczerpująco udzieli Ci informacji. Jeżeli obsługa wyda Ci się mało kompetentna lub niezbyt przyjazna, uciekaj gdzie pieprz rośnie. A jeśli wszyscy tam tak pochodzą do swojej pracy i kontaktu z klientami?

To Ty decydujesz

Dobrej jakości miejsce to gwarancja, że jego pracownicy nie będą Ci niczego nachalnie proponować, masz nasze słowo. Oferta zabiegów oraz rzeczowa informacja są zawsze mile widziane, natomiast wiele pań często skarży się, że wybierając się na jeden zabieg, czują się osaczona propozycjami kolejnych. Pamiętaj to Twoje wakacje i tylko od Ciebie zależy na co masz ochotę i ile możesz wydać. Nie jesteś w żaden sposób zobowiązana w stosunku do osoby wykonującej zabieg i namawiającą Ci serię kolejnych trzech albo zakup super drogiego kremu.

Co wybrać?

Kiedy już znajdziesz idealne miejsce, zastanów się dobrze, co sprawi Ci największą frajdę. I koniecznie dostosuj zabieg do swoich planowanych zajęć. Peeling całego ciała solą morską tuż przed wyjściem na plażę nie jest najlepszym pomysłem. Nie ryzykuj też z preparatami, których nie znasz albo na które możesz mieć uczulenie. Wysypka na całym ciele raczej nie jest dobrą towarzyszką wakacji. Za to masaż wirowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami albo pachnącą czekoladą – jak najbardziej. Jeśli nie możesz się zdecydować, powiedz czego oczekujesz i zapytaj, co gabinet czy salon może Ci zaproponować.
Nie decyduj pod wpływem impulsu, rzuć krytycznym okiem na miejsce i ceny, i jeśli wszystko się zgadza, a w ofercie jest zabieg na który masz ochotę, gwarantujemy, że będzie to naprawdę świetnie spędzona godzina.