Wezyr Holidays

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wezyr Holidays funkcjonuje na polskim rynku od 1999 r. Firma ta stanowi część międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding zrzeszającego przedsiębiorstwa z 7 państw i posiadającego w swej ofercie 36 kierunków na świecie. Wezyr Holidays specjalizuje się w wycieczkach do Turcji, ale organizuje też wypoczynek w innych krajach, np. w Egipcie, Bułgarii, Hiszpanii, Grecji i Tunezji.

Wezyr Holidays posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, ma 10 salonów firmowych (z czego 3 znajdują się w Warszawie), a także ponad 2000 agencyjnych Biur Podróży. Oczywiście, rezerwacji można dokonywać również za pośrednictwem Internetu, co w dzisiejszych czasach jest standardem. Opisywany touroperator ma na swym koncie liczne nagrody i wyróżnienia takie jak m. in. Kryształowy Globus „Fair Play Turystyki Polskiej”, Touroperator Przyjazny Agencjom Turystycznym czy Touroperator Roku 2012. Klienci korzystający z usług Wezyr Holidays są ubezpieczani w Towarzystwie Ubezpieczeń Europejskie. Do tej pory od początku funkcjonowania firmy wypoczynek przez nią organizowany wykupiło blisko 700 tys. osób (daje to firmie bardzo silną pozycję na rynku). Jakie opinie wystawiane są temu touroperatorowi? Jak to w takich przypadkach bywa – różne, ponieważ oceny są tutaj zawsze indywidualną kwestią. Aby je sprawdzić, należy odwiedzić odpowiednie strony internetowe zamieszczające komentarze użytkowników, mając przy okazji na uwadze fakt, iż każdy wyrabia sobie opinię sam na podstawie własnych doświadczeń.

5 thoughts on “Wezyr Holidays

 • 5 lipca 2013 at 11:43
  Permalink

  Z usług biura Wezyr Holidays skorzystałam po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona tym jak wspaniale wyjazd do Turcji został przez nich zorganizowany. Przede wszystkim znakomity hotel – pokoje było bardzo czyste, a pracownicy hotelu mili i uprzejmi dla wszystkich. Dzięki wspaniałej rezydentce i jej opiece można było czuć się bezpiecznie, tak samo było z przewodnikami. Wszystkiego dopilnowali jak należy, tak więc każdemu mogę spokojnie te biur polecić.

  Reply
 • 5 lipca 2013 at 11:44
  Permalink

  Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Z Wezyr Holidays byliśmy z rodziną na Rodos. Wszystko przebiegało zgodnie z planem i bez opóźnień, a to, co biuro przedstawiało w ofercie znalazło swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Bardzo pozytywnie nas zaskoczyli, bo nie spodziewaliśmy się tego, że wycieczka będzie tak świetnie zorganizowana. Mieliśmy co prawda jeden mały kłopot, ale wystarczył telefon do rezydentki, by ta wszystko załatwiła jak należy. Całość na bardzo duży plus.

  Reply
 • 5 lipca 2013 at 11:45
  Permalink

  Jeździliśmy z tym biurem już dwa razy i każdy z tych wyjazdów okazał się bardzo udany. Raz do Grecji i raz do Tunezji. Naprawdę nie możemy narzekać, ponieważ a przyzwoitą cenę mogliśmy uczestniczyć w wycieczkach zorganizowanych na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy biura bardzo mili i pomocni – przy wybieraniu oferty nie było kłopotu, panie doradzały najlepiej jak tylko umiały. Zagranicą opieka rezydentów znakomita. Ludzie nie byli pozostawieni sami sobie, jak to niekiedy na wyjazdach bywa.

  Reply
 • 5 lipca 2013 at 11:45
  Permalink

  Serdecznie wszystkim polecam Holiday Garden w Turcji wyjazd z Wezyr Holidays okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo udany! Z całą rodziną byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, moja córka cały czas się dopytuje, kiedy znowu tam pojedziemy. Dla mnie ważne jest to, że można było pojechać z kilkuletnim dzieckiem – hotel przystosowany do rodzinnego pobytu, a dla dzieci zapewnionych było wiele atrakcji. Nie wszystkie hotele o to dbają. Super wyżywienie i bardzo fajny, kontaktowy rezydent.

  Reply
 • 5 lipca 2013 at 11:46
  Permalink

  Kilka dni temu wróciliśmy z trwających 2 tygodnie wakacji na Krecie. Wrażenia niesamowite, przepiękne miejsce byliśmy w Grecji po raz pierwszy. Biuro Wezyr Holidays wspaniale zorganizowało cały wyjazd. Takich jak oni mają rezydentów powinno mieć każde biuro – mistrzostwo świata po prostu! Samolot w jedną stronę miał co prawda godzinne opóźnienie, ale takie rzeczy się zdarzają, więc dla mnie nie był to jakiś problem. Z przyjemnością jeszcze kiedyś wybiorę się gdzieś z tym biurem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *