Darmowe wifi w Słonecznym Brzegu

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

Możliwość korzystania z Internetu stała się w dzisiejszych czasach standardem. Nie bez powodu zatem osoby wyjeżdżające na wakacje do Słonecznego Brzegu w Bułgarii są zainteresowane kwestią bezpłatnego wifi w tej miejscowości.

Obecnie niejako przyjętym już zwyczajem jest to, że gościom meldującym się w hotelu udostępnia się za darmo dostęp do sieci. Bułgaria nie jest pod tym względem wyjątkiem, aczkolwiek należy pamiętać o tym, że wszystko w tym momencie zależy od hotelu. W Słonecznym Brzegu zdecydowana większość tego typu obiektów ma darmowe wifi – trzeba tylko zgłosić na recepcji zapotrzebowanie i nie ma kłopotu z otrzymaniem stosownego hasła.

Jeśli natomiast chodzi o lokale gastronomiczne, to z tym bywa różnie. Na ogół jednak lepsze puby czy restauracje oferują swoim klientom taką opcję – składając zamówienie, należy poprosić o hasło.

Nie wszędzie jednak dostęp do Internetu jest zabezpieczony. W okolicach wielu hoteli oraz lokali, a także na plaży, można trafić na takie właśnie miejsca, jest ich całkiem sporo, np. pod KFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *