Dyskoteki w Słonecznym Brzegu

[Głosów:2    Średnia:1/5]

Słoneczny Brzeg to najpopularniejszy bułgarski kurort wypoczynkowy. Leży nad Morzem Czarnym w odległości ok. 35 km na północ od Burgas. Nie bez powodu jest określany często mianem Las Vegas Europy Wschodniej.

Przyjeżdżający tu turyści nie mogą narzekać na brak klubów i dyskotek, gdzie zabawa trwa do białego rana. Tego typu lokali jest tutaj mnóstwo. Do tych najbardziej popularnych zaliczają się m. in. :

 

1. Cacao Beach Club

Zdaniem większości turystów, jest to najlepszy klub w Słonecznym Brzegu. Króluje tutaj muzyka house. W lokalu bardzo często organizowane są różne występy mniej lub bardziej znanych wykonawców. Gościły tutaj takie gwiazdy jak m. in. Fatboy Slim czy Cypress Hill. Nie brakuje również i innych imprez. W sezonie każdej nocy bawią się tutaj tysiące ludzi.

 

2. Disco Lazur

Duży lokal o ciekawym wystroju oferujący zabawę przy bardzo zróżnicowanej muzyce – house, techno, rock, muzyka ludowa, stare przeboje etc. Goście chwalą te miejsce za wspaniałą atmosferę i smaczne drinki.

 

3. Orange Club

To również często rekomendowany przez turystów lokal. Składa się tylko z jednego pomieszczenia – w przedniej części znajduje się bar, dalej natomiast jest parkiet. Jeśli chodzi o muzykę, to usłyszeć tu można zarówno nowe, jak i starsze hity.

 

4. Disco Glade Wiking

Lokalu należy szukać przy głównej promenadzie. Składa się on z głównego pomieszczenia z poziomowymi płaszczyznami, natomiast aby dostać się do miejsca tanecznego, trzeba zejść kilka schodów w dół. Ciekawa uwaga – można tutaj tańczyć na barach i stołach. Istnieje możliwość wykupienia opcji all inclusive.

 

5. Disco Die Party Hutte

Jeszcze jedna z bardziej znanych propozycji dla osób szukającej dobrej zabawy przy zróżnicowanej muzyce.

 

Warto mieć na uwadze to, że w dyskotekach oraz w klubach nocnych w Słonecznym Brzegu funkcjonują tzw. happy hours. To oznacza, iż w określonych godzinach drinki i piwo można kupić w promocyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *