Hotel Aska Buse

[Głosów:1    Średnia:3/5]

Hotel Aska Buse znajduje się w tureckiej miejscowości  Incekum leżącej niedaleko popularnego wśród turystów kurortu Alanya.

Hotel składa się z trzech budynków – dwóch 3-piętrowych głównych oraz z jednego 5-pietrowego bocznego. W skład całego kompleksu wchodzą również m. in. baseny ze zjeżdżalniami, brodzik i plac zabaw dla dzieci oraz ogród. Oprócz tego obiekt dysponuje własną, piaszczysto-żwirową plażą – jest ona zlokalizowana bezpośrednio przy hotelu; akcesoria takie jak leżaki, materace i parasole są udostępniane bezpłatnie.

2 thoughts on “Hotel Aska Buse

 • 24 grudnia 2013 at 10:46
  Permalink

  Fajny i dobrze prowadzony hotel. Smaczne jedzenie – do posiłków dają bardzo dużo warzyw. Ciekawe animacje, więc można sobie sensownie czas zorganizować – zwłaszcza, że jest to naprawdę profesjonalnie robione. Dużym plusem jest lokalizacja hotelu.

  Reply
 • 24 grudnia 2013 at 10:47
  Permalink

  Hotel zdecydowanie w porządku. Pokoje utrzymane w czystości, sprzątane są codziennie. Gorąco polecam wszystkim rodzinom z dziećmi – moje urwisy były zachwycone i w ogóle się nudziły. Do tego smaczne i urozmaicone posiłki, do których dały się przekonać nawet niejadki.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *