Hotel Hedef Beach Resort & Spa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Hedef Beach Resort & Spa znajduje się w tureckiej miejscowości Konkali, która jest oddalona o ok. 10 km od Alanyi.  

Kompleks hotelowy zajmuje powierzchnię 30 tys. m kw. Na jego terenie znajdują się m. in. baseny oraz zjeżdżalnie wodne. W ramach udogodnień dla rodzin z dziećmi funkcjonuje tu mini klub, prowadzone są animacje, a oprócz tego są brodzik oraz plac zabaw. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się prywatna plaża piaszczysto-żwirowa. Akcesoria takie jak materace, leżaki oraz parasole są udostępnione bezpłatnie.

2 thoughts on “Hotel Hedef Beach Resort & Spa

 • 6 grudnia 2013 at 17:05
  Permalink

  Byłam w tym hotelu razem z dwiema koleżankami i muszę przyznać, że było po prostu extra. Wszystkie spędzony tam czas wspominamy jak najlepiej. Obsługa bardzo kulturalna i pomocna. Mieliśmy też super rezydentów. Można było i odpocząć, i zabawić się.

  Reply
 • 6 grudnia 2013 at 17:06
  Permalink

  Hotel po prostu rewelacyjny. Przyjemne pokoje, które były sprzątane codziennie. Smaczne wyżywienie. Obsługa uwijała się jak mogła, z niczym nie było problemu. Duże i zadbane baseny. Sporo interesujących propozycji dla rodzin z dzieciakami.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *