Hotel Lonicera World

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Lonicera World znajduje się w tureckiej miejscowości Turkler Beldesi, która stanowi część popularnego kurortu wypoczynkowego Alanya (do centrum Alanyi jest stąd ok. 20 km).

W skład kompleksu hotelowego wchodzą m. in. 3 osobne budynki hotelowe oraz kilka basenów, z czego jeden jest kryty. Nie brakuje zjeżdżalni oraz brodzików dla dzieci. Całość jest zlokalizowana przy piaszczystej plaży – parasole orz leżaki są tutaj udostępniane nieodpłatnie. Do dyspozycji gości jest też szereg innych atrakcji.

2 thoughts on “Hotel Lonicera World

 • 9 grudnia 2013 at 13:54
  Permalink

  Wybór tego hotelu okazał się strzałem w dziesiątkę, chociaż początkowo plany były inne. Rewelacyjna lokalizacja. Znakomicie zorganizowana infrastruktura, a atrakcji tyle, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Czysta i przyjemna plaża.

  Reply
 • 9 grudnia 2013 at 13:54
  Permalink

  Ten hotel można spokojnie polecić każdemu – bez względu na to czy na wakacje wybiera się sam, ze znajomymi czy z rodziną. Bardzo zadbany teren, codziennie sprzątany, włącznie z plażą. Smaczne i urozmaicone posiłki, świetne animacje, a obsługa przesympatyczna.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *