Hotel na Półwyspie Helskim: Dom Zdrojowy ze strefą spa

[Głosów:1    Średnia:4/5]

Hotel na Półwyspie Helskim to doskonała propozycja na spędzenie urlopu w miejscu, w którym można liczyć na maksymalny wypoczynek. Czterogwiazdkowy obiekt Dom Zdrojowy Resort & Spa może być wykorzystany przez kilka grup docelowych. 

  1. Hotel dla rodzin z dziećmi
  2. Hotel przeznaczony na konferencje
  3. Hotel dla par

Hotel dla rodzin z dziećmi

Nie da się ukryć, że hotel półwysep helski to propozycja na wyjazdy rodzinne.

Dom Zdrojowy Resort & Spa otacza piękny las. Do piaszczystej plaży goście mają zaledwie parę minut. W obiekcie panuje prawdziwa rodzinna atmosfera. Dla gości hotelowych dostępne są komfortowe, bogato wyposażone i przytulne pokoje Family Size. Można też zdecydować się na pokoje łączone. Rodzice, którzy wybierają się na wakacje z dziećmi mogą liczyć na sporo atrakcji: od przestronnej sali zabaw, po zajęcia na basenie dla maluszków połączone z lekcjami pływania. W hotelu pod kątem dzieci przygotowano mnóstwo udogodnień. Dlatego rodzice w trakcie urlopu nie muszą stresować się bezpieczeństwem swoich pociech. Zwłaszcza, że w newralgicznych miejscach zastosowano zabezpieczenia.

W menu hotelowym szef kuchni przygotował sporo potraw dla najmłodszych. W czasie świąt dzieci mogą liczyć na zajęcia z animatorkami. Udostępniony jest dla nich też bogaty pakiet rozrywek. Ponadto, dzieci mogą oczekiwać interesujących zajęć w przedszkolu „Domek Zdrojowy”, także pod opieką animatorek. W sezonie letnim na plaży powstaje plac zabaw, dla dzieci w różnym wieku. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów,  w celu przejażdżki rodzinnej wzdłuż Półwyspu Helskiego. Również w strefie SPA można spodziewać się specjalnych zabiegów przeznaczonych właśnie dla dzieci. Ze względu na tak dokładne przygotowanie nie jest dziwne, że obiekt otrzymuje same pozytywne opinie, właśnie pod kątem organizacji wczasów dla rodzin z pociechami.

Hotel przeznaczony na konferencje

Wskazany hotel półwysep helski doskonale nadaje się również do wykorzystania w celach biznesowych. Można w nim przeprowadzać konferencje, szkolenia lub zdecydować się na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego firmy. Dotychczas Dom Zdrojowy Resort & Spa odwiedziło już wiele renomowanych przedsiębiorstw. Oferta biznesowa stale się rozbudowuje. Wielu biznesmenów decyduje się, aby przyjeżdżać właśnie tutaj, ponieważ mogą połączyć warunki do pracy z odpoczynkiem. I przyznać trzeba, że jest to wyjątkowo kusząca propozycja. Dla gości biznesowych przygotowane są specjalne pakiety, a po zakończonych szkoleniach lub dniu pracy mogą oni zrelaksować się w strefie spa, korzystając z regenerujących zabiegów. Sala konferencyjna jest przestronna i bogato wyposażona. Obsługa czterogwiazdkowego hotelu jest przygotowana do pracy z klientami biznesowymi. Warto podkreślić, że na życzenie klientów mogą zostać przygotowane tematyczne lunche biznesowe.

Hotel dla par

Trzecią grupą, która równie ochoczo korzysta z tego, co ma do zaprezentowania hotel SPA półwysep helski są pary. Nie da się ukryć, że Dom Zdrojowy Resort & Spa to świetne miejsce wyjazdu dla dwojga. Pary mogą tutaj się zrelaksować, korzystając z dedykowanych pakietów spa. Ponadto, mogą wybrać specjalne menu dla dwojga, co jest często praktykowane na przykład podczas weekendów dla nowożeńców. Położenie hotelu w urokliwym miejscu sprawia, że jest to miejsce jeszcze bardziej romantyczne. Pakiet zabiegów dla dwojga, Exclusive to opcja na jaką faktycznie decyduje się sporo osób. Pary mogą również zarezerwować apartamenty, przystosowane do wypoczynku dla dwojga.

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *