Hotel Premier Tac

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Premier Tac znajduje się w Turcji, w miejscowości Alanya – w odległości 1,5 km od ścisłego centrum tego popularnego kurortu.

Hotel został wybudowany w 1995 r. Ostatnio remontowi poddano go w 2011 r. Składa się  jednego, 6-piętrowego budynku. Spośród atrakcji, z których mogą tu korzystać goście należy wymienić m. in. baseny, studio tatuażu, centrum SPA czy siłownię. Prowadzone są bogate programy animacyjne. Hotel jest usytuowany w odległości ok., 350 km od jednej z najsłynniejszych plaż w Turcji – plaży Kleopatry.

90 thoughts on “Hotel Premier Tac

 • 17 grudnia 2013 at 08:35
  Permalink

  Całą rodzinką spędziliśmy tam w tym roku 2-tygodniowe wakacje. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Fantastyczna obsługa – bardzo pomocna i miła. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Przestronne i czyste pokoje. Świetny hotel, jak ktoś jedzie z dziećmi.

  Reply
 • 17 grudnia 2013 at 08:35
  Permalink

  Hotel super. Położony w bardzo dobrym miejscu, gdyż wszędzie jest stąd blisko. Duże, sprzątane codziennie pokoje. Na obsługę nie ma co narzekać, można z nimi bez problemu wszystko załatwić, włącznie ze zmianą pokoju. Piękna okolica, jest gdzie się wybrać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *