7 Islands

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Biuro podróży 7 Islands rozpoczęło swoją działalność w 2008 r. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która z każdym kolejnym rokiem stara się wzbogacać swoją ofertę. Póki co z biurem tym klienci mogą wybrać się do Grecji, Hiszpanii oraz Bułgarii.

Wśród propozycji przedstawianych prze biuro znajdują się tak popularne kierunki jak m.in. Kos, Rodos (Grecja), Costa del Sol (Hiszpania) czy Słoneczny Brzeg (Bułgaria). Na uwagę z pewnością zasługują kluby animacyjne 7friends, które zostały stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. W ramach tej oferty rodzice wyjeżdżający na urlop razem z dziećmi mogą liczyć na to, że ich milusińscy będą mieć świetnie zorganizowany czas pod opieką wykwalifikowanych animatorów (co ważne – polskojęzycznych). 7 Islands jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. W 2012 r. na organizację urlopu z tym biurem zdecydowało się przeszło 12 tys. osób (tendencja jest zatem rosnąca). Zatrudniana przez firmę kadra ma bardzo duże doświadczenie w branży turystycznej.

6 thoughts on “7 Islands

 • 6 sierpnia 2013 at 09:14
  Permalink

  Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro. Godziny lotów takie jak były zaplanowane – w obie strony, bez jakichkolwiek opóźnień. Również i do hotelu bardzo sprawny transfer z lotniska – autokarami o wysokim standardzie z klimatyzacją itp. Byłam w tym roku w Bułgarii i muszę przyznać, że jestem zadowolona, to był udany wypoczynek. Hotel bardzo dobry – taki jak był w ofercie. Co do opieki rezydentów także nie mam zastrzeżeń. Ogólnie nie ma o co się przyczepić, wszystko na plus.

  Reply
 • 6 sierpnia 2013 at 09:15
  Permalink

  Zdecydowanie polecam biuro. Jeździłam z nimi już dwa razy i nie przypominam sobie, by z czymkolwiek był jakiś problem. Nie było kłopotów z załatwieniem wycieczek (dwa razy Grecja). Na miejscu okazywało się, że oferta jest w pełni zgodna z opisem, hotele zawsze bez zastrzeżeń. Raz tylko mieliśmy opóźniony wylot z Polski, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie wina operatora, tylko przewoźnika, nie zaważyło to wiec na mojej ocenie. A ta jest jak najbardziej pozytywna.

  Reply
 • 6 sierpnia 2013 at 09:15
  Permalink

  Z 7 Islands byliśmy w tym roku na wakacjach po raz pierwszy. Lecąc do Grecji z dziećmi, mieliśmy mnóstwo obaw. Na szczęście jednak żadne z nich się nie sprawdziły. Pobyt okazał się bardzo udany – był zorganizowany znakomicie. Hotel Maravel w Adelianos Kampos był po prostu cudowny, nasza rezydentka była miła i pomocna. Jeśli ktoś się obawia jechać gdzieś z tym biurem, to mogę powiedzieć, że na pewno będzie zadowolony. Tym bardziej, że biuro myśli też o dzieciach, a dla rodzin to ważne.

  Reply
 • 6 sierpnia 2013 at 09:16
  Permalink

  Na wakacjach bywałam już z różnymi biurami, więc mogę powiedzieć jak 7 Islands wypada na ich tle. Bardzo dobrze! Byłam w tym roku z nimi w Hiszpanii i jak dla mnie, było po prostu super. Nie pojmuję, na co ludzie czasem narzekają, ale widocznie są tacy, którym wszystko przeszkadza. Sugeruję ich opinii nie brać pod uwagę, bo biuro jest solidne i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Nie mam żadnych uwag – wyjazd był zorganizowany na poziomie i nie żałuję, że się zdecydowałam na tą ofertę.

  Reply
 • 6 sierpnia 2013 at 09:17
  Permalink

  Biuro podróży jak najbardziej warte polecenia! Wykupiliśmy wakacje w Grecji i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Na miejscu zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Wszystko było zgodne z opisem, a nawet i lepiej, bo dostaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. Czysty, ładny hotel, przestronny pokój, mila obsługa i smaczne jedzenie. Interesujące wycieczki fakultatywne. Poza tym mieliśmy zapewniona bardzo dobrą opiekę rezydentów. Usługi na naprawdę wysokim poziomie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *