Ecco Holiday

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ecco Holiday to firma mogąca poszczycić się wieloletnimi tradycjami na polskim rynku – założona bowiem została w 2002 r. W początkowej fazie swojej działalności miała w swej ofercie jedynie loty czarterowe do Afryki Północnej oraz do południowej części Europy. W kolejnych latach propozycji kierowanych do klientów zaczęło przybywać.

Do dnia dzisiejszego opisywane biuro specjalizuje się przede wszystkim w turystyce czarterowej, chociaż należy zaznaczyć, iż w swej ofercie posiada również opcje takie jak przejazdy autokarowe oraz dojazd własny. Organizuje wypoczynek w takich krajach jak m. in. Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Egipt, Francja, Grecja, Hiszpania, Włochy, Turcja, Tunezja, Portugalia, Maroko oraz Malta. Jak wiec widać, jest w czym wybierać – a znajdą dla siebie coś odpowiedniego różni klienci, w tym m. in. rodziny z dziećmi, seniorzy czy grupy zorganizowane. Ecco Holiday ma na swoim koncie wiele wyróżnień oraz nagród branżowych, np. Gepardy Biznesu za 2008 r., Jakość Roku 2010 czy Laur Klienta (w 2005 i w 2009 r.).

 

12 thoughts on “Ecco Holiday

 • 5 sierpnia 2013 at 08:29
  Permalink

  Byłam z tym biurem już w wielu różnych miejscach i muszę powiedzieć, że ani razu jeszcze nie zdarzyło mi się, by cokolwiek poszło nie tak. Nie wydarzyło się nic, co zmieniłoby moją opinię na temat tego biura, dlatego to właśnie z nimi jeżdżę już od lat. Ostatnio byłam w Egipcie. Wszystko było tak jak należy – to, co biuro proponowało w ofercie w pełni pokrywało się ze stanem faktycznym. Mogę jedynie gorąco polecić Ecco Holiday – nie będziecie rozczarowani, to solidna firma!

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 08:29
  Permalink

  Ecco Holiday to 100 procent jakości i solidności. W tym roku zdecydowałam się po raz drugi na skorzystanie z ich usług i poleciałam do Bułgarii. Cóż mogę powiedzieć? Było po prostu fantastycznie, szkoda tylko, że tak krótko, takie wakacje mogłyby trwać w nieskończoność. Organizacja wyjazdu od samego początku do końca na najwyższym poziomie, nie było ani jednego momentu, kiedy mogłabym powiedzieć, że biuro nawaliło. Jak dla mnie, to jedna z najlepszych firm turystycznych na naszym rynku.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 08:30
  Permalink

  Kreta to wspaniałe miejsce, gdzie za każdym razem człowiek może odkryć coś zupełnie nowego. Byłam tam już drugi raz – i drugi raz z Ecco Holiday. Kretę wszystkim polecam – naprawdę warto się tam wybrać, jest tam po prostu rewelacyjnie. Co się zaś tyczy samego biura, to w tym i w poprzednim roku spisało się znakomicie. Widać, że to profesjonaliści, którzy poważnie podchodzą do obsługi klienta. Oferty zgodne z opisami w katalogach. Planuję pojechać z nimi za rok do Egiptu lub Tunezji.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 08:31
  Permalink

  Z Ecco Holiday wybraliśmy się do Hiszpanii. To był nasz pierwszy wyjazd z tym biurem – i bardzo udany. Na tle konkurencji biuro wypada znakomicie. Nie ma absolutnie niczego do zarzucenia, chociaż naturalnie obawialiśmy się jak będzie. Biuro polecili nam znajomi, którzy już kilkakrotnie korzystali z jego oferty. Mieliśmy bardzo dobrze zorganizowany pobyt. Lot w obie strony odbył się planowo, a już na miejscu okazało się, że hotel jest jeszcze lepszy niż się spodziewaliśmy. Ogromne podziękowania dla naszej rezydentki.

  Reply
 • 5 sierpnia 2013 at 08:31
  Permalink

  Niedawno wróciliśmy z Krety. Bardzo udane wakacje! Hotel przy samej plaży. Ecco Holiday świetnie wszystko zorganizowało. Dzieci były zachwycone. Dla nas był to pierwszy wyjazd z tym biurem – nie było na co narzekać. Ofertę mają na tyle bogatą i interesującą, że za rok pewnie też gdzieś się z nimi wybierzemy, bo warto. Miła obsługa w biurze w Polsce, ogarnięta rezydentka, bardzo smaczne posiłki i lot w takich godzinach jak to było zaplanowane. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Reply
 • 19 sierpnia 2013 at 14:21
  Permalink

  Wszystko świetnie zorganizowane, jak najbardziej 100% zgodność z ofertą, bardzo nam się podobał wyjazd i przez cały okres czuliśmy się komfortowo. Polecam.

  Reply
 • 20 sierpnia 2013 at 14:37
  Permalink

  W tym roku Bułgaria, mam nadzieję, że nas miło zaskoczy. Jak zawsze w EH dopięte na ostatni guzik, więc nie mam powodu do obaw, zresztą i rok temu i dwa lata temu, to już nasz stały punkt zaczepienia przy organizacji rodzinnych wakacji.

  Reply
 • 21 sierpnia 2013 at 11:44
  Permalink

  Polecam, porządna firma. Mają szeroką ofertę a przy tym każdy hotel jest sprawdzony, rezydenci faktycznie opiekują się turystami, nie można się nie nudzić. Wszystko dopięte na ostatni guzik, polecam!

  Reply
 • 28 sierpnia 2013 at 12:05
  Permalink

  Polecam, biuro jest naprawdę sprawdzone, nie wysyła klientów w miejsca, których nie zna. Można się zupełnie odstresować i nie martwić niczym 🙂

  Reply
 • 29 sierpnia 2013 at 13:42
  Permalink

  wycieczka bez zarzutu, na miejscu żadnych przykrych niespodzianek, wszystko zgodnie z planem.

  Reply
 • 30 sierpnia 2013 at 15:19
  Permalink

  porządne biuro, duży wybór wycieczek, sprawdzone hotele.

  Reply
 • 24 maja 2014 at 23:01
  Permalink

  Polecam biuro, bo dwa razy bylem i do tego na calkiem fajnych wakacjach. jezeli w tym roku niczego innego nie wykombinuje to tez bede z Ecco jechał 🙂 Bi zdcydowanie dobrze zorganizowani sa i to mi odpowiada. Wakacje sa do wypoczywanie 😉

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *