Viva Club

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Viva Club to biuro podróży działające na polskim rynku od kilku lat. Jak zapewnia firma, jej celem jest organizowanie wypoczynku w rozsądnych, przystępnych cenach w popularnych miejscach, które polscy turyści chętnie odwiedzają już od wielu lat.

Kierunki, o których tutaj mowa to przede wszystkim Tunezja oraz Egipt. Oprócz tego w ofercie touroperatora można znaleźć i inne destynacje – a mianowicie Maroko, Kretę, Turcję oraz Bułgarię. Viva Club współpracuje z hotelami o zróżnicowanym poziomie usług i dostosowanymi do wymogów rozmaitych klientów – od komfortowych obiektów po takie, które można określić mianem budżetowych. Oferta ta powinna zainteresować rodziny z dziećmi, ponieważ wśród hoteli nie brakuje i tych doskonale dostosowanych do potrzeb najmłodszych turystów. Biuro zajmuje się także organizowanie, wyjazdów grupowych, np. w ramach imprez integracyjnych. Wystawiane opisywanej tu firmie oceny są różne, ale jak wiadomo, w takich przypadkach opinie są zawsze subiektywną sprawą.

5 thoughts on “Viva Club

 • 2 lipca 2013 at 14:10
  Permalink

  Niedawno wróciliśmy z Egiptu, gdzie pojechaliśmy z biurem Viva Club. Z pobytu jestem zadowolona, było fantastycznie. Na organizację wyjazdu nie mogę narzekać. Byliśmy zakwaterowani w hotelu Harmony Makadi Bay, gdzie przyjechaliśmy od razu z lotniska. Co prawda godzina wylotu do Polski uległa zmianie, ale stosowną informację dostaliśmy dwa dni wcześniej, więc żadnych niespodzianek na lotnisku nie było, a tym samym zyskaliśmy trochę więcej czasu na odpoczynek. Wspaniała opieka rezydentki.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 14:10
  Permalink

  Byłam z tym biurem na wakacjach już drugi raz – najpierw w Egipcie, a teraz na Krecie. Muszę przyznać, że cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Hotel był wspaniały – zgodny z oczekiwaniami, więc żadnych rozczarowań tu nie było. Najważniejsze, że mieli sporo atrakcji dla dzieciaków, więc się nie nudziły. Plus za miła i sympatyczną obsługę hotelową. Bardzo też sobie chwalę opiekę rezydenta. Mieliśmy zapewnioną profesjonalną opiekę od chwili jak wylądowaliśmy do samego odlotu, rezydent chętnie pomagał.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 14:12
  Permalink

  Z Viva Club byliśmy na początku tego roku w Tunezji. Nie zapowiadało się najlepiej, bo lot się opóźnił o 3 godziny, ale koniec końców wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Biuro zachowało się bardzo profesjonalnie – załatwili, by nocleg w hotelu został przedłużony i abyśmy mieli zapewnione wyżywienie, więc nie straciliśmy nic. Serdeczne ukłony w kierunku naszej rezydentki, z którą nie było najmniejszych kłopotów. W hotelu pojawiała się tak jak było zaplanowane w grafiku, więc opiekę mieliśmy zapewnioną.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 14:13
  Permalink

  Nie mam do Viva Club żadnych zastrzeżeń. Pojechałam z nimi w ubiegłym roku na 2 tygodnie do Turcji za bardzo przystępne pieniądze. W innych biurach za taki sam wyjazd musiałbym zapłacić jakieś 1500 zł więcej, więc różnica jest konkretna. Hotel był dobry, a wyżywienie smaczne, z rezydentem nie było kłopotów. Mieli fajne wycieczki fakultatywne. Tegoroczny urlop też planuję z tym biurem, ale nie wiem jeszcze czy polecę do Tunezji czy do Egiptu. Na pewno będę zadowolona.

  Reply
 • 2 lipca 2013 at 14:14
  Permalink

  Wszystkim mogę polecić to biuro. Byliśmy z nim w Hurghadzie. Hotel taki jak obiecywano, nie było tu więc rozczarowania. Dobre wyżywienie. Naszym rezydentem był Egipcjanin. Po polsku mówił tak sobie, ale to nikomu nie przeszkadzało, bo bardzo pomagał i udzielał przydatnych informacji, na przykład o zakupach w sklepach wolnocłowych. Podobała się nam wycieczka fakultatywna do Luksoru. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, niewykluczone, że następnym razem też polecimy gdzieś z tym biurem, bo jest ono w porządku.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *