Warszawa na weekend

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Piękna, ciekawa i atrakcyjna pod względem turystycznym – taka właśnie jest Warszawa. Liczne zabytki, imprezy kulturalne, tereny spacerowo – rekreacyjne oraz szereg nowoczesnych rozrywek to niewielka część tego, co czeka na turystów w stolicy.

Ciekawe miejsca w Warszawie

Warszawa zapewnia nam wyjątkowo dużo rozrywek i to w bardzo atrakcyjnej cenie lub całkowicie za darmo. Co warto zwiedzić w mieście?

Szczególnie ciekawe miejsca Warszawy często ukryte są przed wzrokiem zwiedzających, którzy poruszają się szlakiem doskonale znanych wszystkim atrakcji. Aby w pełni poznać miasto i wniknąć w jego wyjątkową atmosferę, warto także skorzystać z mniej znanych, ale równie ciekawych jak symbole Warszawy terenów miasta.

Dla dociekliwych prawdziwą gratką będzie odkrycie Warszawy Fryderyka Chopina, który spędził w mieście przeszło połowę życia i pozostawił w nim niezatarte ślady swojej obecności. Ciekawe będzie zapoznanie się z podziemną częścią warszawskiej Starówki i przejście szlakiem Kulturalnych Piwnic Starego Miasta oraz poznanie historii romantycznej miłości i tajemnego ślubu Jana III Sobieskiego z Marią Kazimierą de la Granged’Arquien – Królową Marysieńką podczas zwiedzania Wilanowa.

Zachętą dla turystów do jesiennego zwiedzania Warszawy może być wyjątkowa okazja darmowego wstępu do warszawskich Rezydencji Królewskich. Zamek Królewski, Muzeum Łazienki Królewskie i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zapraszają w listopadzie na darmowe zwiedzanie, które na pewno umili pobyt w mieście.

Gdzie warto przenocować w Warszawie?

Atrakcji w Warszawie na pewno nie zabraknie, a każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie. Zanim rozpoczniemy zwidziane warto pomyśleć o wyborze miejsca noclegowego, które stanie się jednocześnie bazą wypadową do długich wędrówek. Obiektem, który doskonale nadaje się na nocleg dla każdej grupy turystów i zapewnia szybki dojazd do wszystkich atrakcji stolicy jest Start Hotel Aramis, usytuowany w centrum miasta na warszawskim Mokotowie.

Różnorodna i doskonale dopasowana do oczekiwań turystów oferta hotelu pozwoli skorzystać z wypoczynku w konkurencyjnej cenie oraz w dogodnych warunkach. Do dyspozycji Gości hotel oddaje 233 przestronne pokoje STANDARD PLUS oraz KOMFORT, w których można korzystać z całkowicie darmowego łącza internetowego. Wygodny wypoczynek zapewnia także możliwość stołowania się w hotelowej restauracji, przystosowanie hotelu do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz możliwość zamówienia noclegu przez turystów podróżujących ze zwierzętami.

Korzystna lokalizacja obiektu Przy Trakcie Królewskim to wyjątkowe ułatwienie podczas poruszania się po stolicy i zwiedzania miasta oraz gwarancja znacznej oszczędności czasu i pieniędzy. Z Start Hotel Aramis możemy szybko dojechać do m.in.: Łazienek Królewskich, Zamku Królewskiego oraz Wilanowa. Niedaleko hotelu znajduje się także Stadion Narodowy, Lodowisko Torwar, a także ciekawe tereny zielone, gdzie można aktywnie spędzać czas. Z hotelu szybko dotrzemy także do Dworca Centralnego, Lotniska Chopina oraz wszystkich ciekawych i godnych uwagi miejsc w Warszawie.

Szybkiej rezerwacji noclegu można dokonać na stronie internetowej www.hotelaramis.pl, a poszukując pomysłów na zwiedzanie oraz wiadomości odnośnie odbywających się w mieście imprez i wydarzeń kulturalnych warto odwiedzić hotelowy blog www.hotelaramis.pl/blog, gdzie znajdziemy mnóstwo pomysłów i inspiracji dotyczących spędzania czasu w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *