Hotel Sea Sight

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Sea Sight znajduje się w tureckiej miejscowości Obagl – do centrum popularnego kurortu Alanya jest stąd zaledwie ok. 3 km.

Obiekt swe podwoje otworzył w 2007 r. Na terenie kompleksu hotelowego znajduje się basen z brodzikiem dla dzieci i ze zjeżdżalnią. Nie brakuje też i innych atrakcji takich jak np. animacje, noc turecka czy kącik fitness. W odległości ok. 200 m od hotelu leży piaszczysto-żwirowa plaża publiczna. Akcesoria plażowe takie jak leżaki, materace i parasole są udostępniane za odpłatnością.

79 thoughts on “Hotel Sea Sight

 • 2 grudnia 2013 at 14:56
  Permalink

  Mam jak najlepsze zdanie o tym hotelu. Jest czysty i zadbany. Jedzenie dobre i urozmaicone. Wysoka jakość usług za bardzo przyzwoite pieniądze. Standard wysoki. Moją uwagę przykuła też interesująca architektura tego miejsca.

  Reply
 • 2 grudnia 2013 at 14:57
  Permalink

  Byliśmy w tym hotelu w maju tego roku. Zrobił na nas bardo dobre wrażenie. W pokojach i w łazienkach bardzo czysto. Obsługa świetna – pomocna, ale nie nachalna. Hotel raczej o kameralnej atmosferze, w sam raz do pobytu bez dzieci, ale oczywiście można przyjechać w komplecie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *