Hotel Blue Bay

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Blue Bay znajduje się w Turcji, w znanej miejscowości wypoczynkowej Marmaris w odległości ok. 1,5 km od jej centrum.

Jest to nowoczesny obiekt, który powstał w 2004 r. Standard hotelu jest określony 4 gwiazdkami. Do dyspozycji gości jest wiele atrakcji, m. in. łaźnia turecka, sauna czy salon piękności. Pokoje są 2-osobowe, aczkolwiek istnieje możliwość skorzystania z opcji w postaci 1 dostawki. Nie brakuje także basenu oraz brodzika dla dzieci. Niedaleko od hotelu (ok. 50 m) położona jest plaża.

2 thoughts on “Hotel Blue Bay

 • 13 grudnia 2013 at 13:56
  Permalink

  Znakomity hotel. 4 gwiazdki w pełni zasłużone. Wokół jest mnóstwo zieleni, co w upalne dni jest bardzo pomocne. Ładnie urządzone, duże pokoje. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, mieliśmy też podczas wyjazdu świetnych rezydentów. Generalnie polecam.

  Reply
 • 13 grudnia 2013 at 13:57
  Permalink

  Z pobytu w tym hotelu byliśmy bardzo zadowoleni. Nowoczesny, świetnie zorganizowany obiekt. Urządzony w ciekawy i interesujący sposób. Smaczne i urozmaicone posiłki. Mają tutaj też rewelacyjne animacje, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i chętna do pomocy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *