Hotel Sun Club

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Sun Club znajduje się w Turcji, w popularnej miejscowości turystycznej Side. Powstał w 2004 r., a w 2008 r. poddano go remontowi.

Kompleks hotelowy znajduje się na powierzchni przeszło 8 tys. m kw. Na jego terenie nie brakuje wielu atrakcji dla gości, w tym basenów ze zjeżdżalniami. Hotel został dostosowany do pobytu rodzin z dziećmi – jest tu brodzik, plac zabaw oraz mini klub, na życzenie do pokoju może zostać wstawione łóżeczko. W odległości ok. 50 m od hotelu jest piaszczysta plaża – hotel ma tu wydzieloną swoją część.

2 thoughts on “Hotel Sun Club

 • 16 grudnia 2013 at 11:01
  Permalink

  Bardzo fajny hotel. Teren spory, zielony i co najważniejsze, zadbany. Dzieci miały gdzie się bawić i były zachwycone. Obsługa w hotelu znakomita. Z niczym nie było kłopotów. Do tego pogoda nam dopisała, byliśmy tam w maju, więc nie było jeszcze upałów.

  Reply
 • 16 grudnia 2013 at 11:02
  Permalink

  Dobry hotel, który można wszystkim polecić. Znakomita lokalizacja. Całość robi niezłe wrażenie. Obsługa miła i pomocna, smaczne wyżywienie. No i wszędzie jest stąd blisko. Jeśli ktoś nie lubi spędzać jedynie czasu na plaży, to hotel ten jest dla niego idealny.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *