Hotel Blue Wave

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Blue Wave znajduje się w tureckiej miejscowości Obagol, która jest oddalona o 3 km od znanego kurortu wypoczynkowego Alanya.

Kompleks hotelowy jest usytuowany na powierzchni wynoszącej 7 tys. m kw. W jego skład wchodzą m. in. baseny (kryte i otwarte), a także park wodny. Obiekt jest doskonale przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi (brodzik, opiekunka, mini klub, plac zabaw, animacje, możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju etc.). W odległości 150 m od hotelu znajduje się prywatna plaża piaszczysta.

2 thoughts on “Hotel Blue Wave

 • 29 listopada 2013 at 11:03
  Permalink

  Bardzo fajny hotel. Moim zdaniem, wszystkie pracujące tam osoby zasługują na pełen podziw. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. Dodatkowo smaczne posiłki ciekawa oferta, jeśli chodzi o animacje. Szkoda mi było stamtąd wyjeżdżać.

  Reply
 • 29 listopada 2013 at 11:04
  Permalink

  Dla rodzin z małymi dziećmi, takich jak nasza, jest to po prostu idealny hotel. Naprawdę gorąco wszystkim polecam. Wszystko jest tam świetnie zorganizowane i załatwieniem czegokolwiek nie ma kłopotu, ponieważ obsługa bardzo chętnie pomaga. Zajęć dla dzieci jest tam mnóstwo.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *