Hotel Family Belvedere

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Family Belvedere znajduje się niedaleko (2 km) od tureckiej miejscowości Yalikavak, skąd jest ok. 18 km do Bodrum.

Kompleks hotelowy powstał w 2000 r. Zajmuje on łącznie powierzchnię 10 tys. m kw. W 2009 r. został tu przeprowadzony remont. Goście do swej dyspozycji mają m. in. baseny, bilard, saunę etc. Dzieci mogą korzystać z brodzika, rozrywek organizowanych w ramach mini klubu i z placu zabaw. Obiekt posiada też plażę (w odległości ok. 700 m) – jest to wydzielona część publicznej plaży.

2 thoughts on “Hotel Family Belvedere

 • 28 listopada 2013 at 16:49
  Permalink

  Bardzo sympatyczny hotel. Z pobytu w nim byłam bardzo zadowolona. Ładne pokoje i czyste łazienki, hotel jest codziennie sprzątany. Smaczne i urozmaicone jedzenie, dużo warzyw i przekąsek. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, więc z ręką na sercu polecam.

  Reply
 • 28 listopada 2013 at 16:50
  Permalink

  Jestem zdecydowanie na tak! Hotel bardzo mi się podobał. Jak ktoś się tam wybiera niech koniecznie zje kolację na drugim piętrze restauracji – widoki są po prostu bajeczne. Hotel ogólnie w porządku. Bardzo ładna okolica, wręcz idealna na spacery.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *