Hotel Daima Beach Resort

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Hotel Daima Beach Resort znajduje się w tureckiej miejscowości Kiris – do centrum znanego kurortu wypoczynkowego Kemer jest stąd ok. 7 km.

Hotel został wybudowany w 2007 r. Złożony jest on z 3 części noszących następujące nazwy – Maria, Aylin i Melisa. Obiekt dysponuje kompleksem basenowym składającym się z 1 basenu wewnętrznego i 4 zewnętrznych, są również 3 brodziki dla dzieci oraz zjeżdżalnie. Tuż przy hotelu położona jest piaszczysto-żwirowa plaża. Do Kemer można się dostać busami, które odjeżdżają spod hotelu co 20 minut.

3 thoughts on “Hotel Daima Beach Resort

 • 5 grudnia 2013 at 17:50
  Permalink

  Hotel jest naprawdę sporych rozmiarów, ale ma to bardzo wiele plusów. Pokoje są ładnie urządzone i przestronne, obsługa sprząta je codziennie. Znakomita oferta, jeśli chodzi o animacje – ciekawe programy i dla dzieci, i dla dorosłych. Duży plus za smaczne posiłki.

  Reply
 • 5 grudnia 2013 at 17:50
  Permalink

  Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany. Byliśmy tam całą rodzinką i nie było do czego się przyczepić. Czysto, schludnie, obsługa miła i sympatyczna, bardzo dobre posiłki. Sporo rozmaitych atrakcji, nie było problemów ze zorganizowaniem sobie czasu.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *